in

Центральною частиною Рима пройшов український “Марш миру”

   У багатьох країнах світу відбулись “Марші миру” на підтримку України та проти агресії Російської Федарації,  Зокрема, до столиці Італії зʼїхалися українці і з інших міст півострова. З українською символікою під жовто-блакитними прапорами, вони крокували вулицями Рима, співали гімн та вигукували антивоєнні гасла. До римського “Маршу миру” приєдналися також грузини, вірмени, італійці, деякі росіяни та представники країн Латинської Америки. Оплесками та вигуками колону вітали іноземні туристи.

У Римі “Марш миру”, синхронізований з Москвою та багатьма іншими містами світу, зібрав близько двох тисяч осіб. У центр італійської столиці прийшли сказати “Досить війни, ми – за мир!” не тільки українці. Помітною була  присутність італійців, багато з яких були з українською символікою чи у вишиванках.

“Марш миру” у Римі організували численні асоціації українців з різних міст Італії та Українська греко-католицька церква. До них приєдналися об’єднання молдаван, а також італійські правозахисні організації. Відвідали марш і представники посольства України в Італії та при Святому Престолі.

Узаході взяли участь близько двох тисяч осіб. Колона пройшла Імператорським форумом та знаменитою площою Венецією.

Всюди, де йшла маніфестація, з вікон будинків виглядали люди й знімали дійство на смартфони або ж просто посміхалися та махали руками.Утім, були й ті, у кого такий “український” Рим викликав роздратування. Зокрема, у російські туристок, які виходили з “гламурних” магазинів на сусідній Віа дель Корсо, вирвалося: “Ні, ну, сьогодні це щось неможливе – всюди ці українці!”

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Шевченко зіграє за збірну світу під керівництвом Капелло

Українку знайшли мертвою у Бреші. Відкритo розслідування