in

Ніколай Лілін: “При владі в Україні банда екстремістів-неонацистів”

За словами письменника Миколи Ліліна, Італія мовчки дивиться на масове винищення жителів східних областей України, пише Фабіо Буччіареллі в тижневику Panorama.

Інтерв’ю Ніколая Ліліна для журналу “Panorama” тут

Громадянська війна – ось що відбувається в Україні. Але чи йдеться про війну України проти “російського гнобителя”, чи про внутрішню війну, в якій антиросійські настрої використовуються для зведення рахунків усередині країни? Про це з кореспондентом Panorama.it говорив Микола Лілін, автор книги “Сибірське виховання”, який вже багато років живе в Мілані і нещодавно опублікував новий роман “Змія Бога”.

 

“Я був би щасливий, якби новий український президент Петро Порошенко сів за стіл переговорів з Путіним. Але Порошенко такий же злочинний, корумпований, як і інші представники банди путчистів, з якими він править. Вже перший день його президентства заплямований кров’ю стількох невинних. Ясно, не таким чином слід йти до миру”, – каже письменник.

“Я росіянин, виходець з Сибіру, що народився в Придністров’ї. У цей момент моє серце обливається кров’ю перед обличчям сліпоти Італії та Заходу щодо масового вбивства моїх українських братів. Війна в Україні породжена не антиросійськими настроями, вона організована з-за кордону корумпованою фінансовою системою, що оплатила держпереворот і привела до влади банду екстремістів-неонацистів, що представляють від 2 до 4% населення України”, – переконаний співрозмовник видання.

“Мені щодня дзвонять українці, що живуть в Італії, прості люди, які налякані і втратили надію, бо вони дивляться випуски теленовин і не знаходять підтвердження розповідям про те, що реально відбувається в їхній країні. Я сам ось вже 10 років італійська громадянин, плачу податки, щоб бачити, як вбивають моїх братів в Україні, а Італія при цьому навіть пальцем не ворушить”, – журиться Лілін.

“Мова не йде про те, бути за чи проти Путіна. Особисто мені Путін ніколи не подобався, але в даному випадку я повинен визнати, що він веде себе відповідально. Незважаючи на помилкову інформацію, яка поширюється тут, в Італії, і в решті Європі, жодні російські війська не перетинали українських кордонів. Навіть дітям відомо, що приховати пересування військ неможливо!” – запевняє Лілін.

“В Україні йде гібридна війна, розв’язана бандою путчистів, що прийшла до влади в країні на шкоду всім українцям, всім без винятку. Ми опинилися перед обличчям уряду, який вбиває своїх власних громадян, – упевнений письменник. – І це найстрашніше, що тільки може бути”.

“Ця війна була розпочата з двох причин. Перша: війна скасовує борги, отже, уряд у Києві відмовиться платити борги Москві, як це вже було оголошено. Друга причина пов’язана з логікою влади. Група людей, що не представляють всю країну, захотіла увійти в уряд і взяти владу. Вони – неонацисти, екстремісти, і вони без найменшого вагання вбивають опозиціонерів, які зустрічаються їм на шляху, цивільних, жінок, дітей”.

“Я кажу як італієць, – підкреслює Лілін, – тому що мене турбує майбутнє моєї країни, адже в Італії народилися мої дочки, тут моя родина. Я не хочу, щоб моя країна зруйнувала відносини миру і дружби з російським народом. Позиція, яку Італія займала до останнього часу, блокуючись з основним антиросійським потоком, не на користь самій Італії. Ця позиція заснована на брехні, і це, повірте мені, розриває мені серце. Я кажу як італієць, не як росіянин”.

http://www.newsru.ua/

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 1 Середній: 5]

Донецькі терористи заявляють, що до них приєднались добровольці з Італії

Кораблі Італії та Франції зайдуть у Чорне море 15 і 16 червня – ЧФ Росії