in

Українська учасниця Євробачення Міка Н’ютон увійшла у фінал

  Українка Міка Ньютон – у фіналі Євробачення. У півфіналі Міка виконала пісню “Енджел”. Цікавинкою номера стала анімація із піску від художниці Ксенії Симонової. Також до фіналу потрапили Естонія, Румунія, Молдова, Ірландія, Боснія, Данія, Австрія, Словенія та Швеція.

Ставки на перемогу Міки Ньютон у конкурсі Євробачення значно зросли. Виступ українки західні ЗМІ назвали найгармонійнішим. Співачка розчулила Європу піснею “Енжел” та піщаною анімацією. Поки тривав номер, художниця Ксенія Симонова просто на сцені малювала історію про дитину-сироту. Самотнє дитя – оточене злом, і єдиним його захистом є янгол-охоронець.

Переможця Євробачення визначає не лише журі, а й інтерактивне голосування. Тож кожен виконавець прагне зробити свій номер найяскравішим. Гурт з Молдови “Здоб ші Здуб” здобував симпатії глядачів енергією та драйвом.

Білоруська співачка Анастасія Винникова влаштувала на сцені феєричне вогняне шоу. Вона привезла на конкурс пісню “Я люблю Білорусь”

Чудернацькими зачісками, власною харизмою, запальними танцями завойовували публіку близнята Джедварди з Ірландії. Вони – одна з команд-фаворитів конкурсу.

Едвард Джедвард, співак з Ірландії: “Ми дуже щасливі, що пройшли до фіналу. Це просто круто: люди по всій Європи віддали голоси саме за нас!”

Переможцями другого півфіналу, окрім України, стали Естонія, Румунія, Молдова, Ірландія, Боснія, Данія, Австрія, Словенія та Швеція. Фінал Євробачення – у суботу. У ньому виступлять переможці півфіналів та представники 5-ти країн-засновниць конкурсу: Великої Британії, Іспанії, Франції, Італії та Німечинни. Усього фіналістів – 25. Міка Ньютон виступатиме двадцять третьою.

Олена Хоменко, 5 канал

Читайте також:

Підтримаймо на Євробаченні українську співачку Міку Ньютон!

 

Відео на пісню Міки Н’ютон “Ангел”

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Пісня української учасниці Євробачення Міки Н’ютон “Ангел” (ВІДЕО)

Міністерство культури України приймає звернення на фінансування проектів українців в Італії