in

Гурт “Горицвіт” виступить на Всесвітньому фольклорному фестивалі у Лаціо

      Ансамбль народного танцю “Горицвіт” зі Львова, який заслужено вважається достойним репрезентантом українського хореографічного мистецтва в Україні та світі, бере участь Всесвітнього фольклорного фестивалю та виступатимуть у Римі, Латині та різних містах регіону Лаціо.

Барвистий одяг, усміхнені обличчя, гарячі ритми і захоплюючі, видовищні хореографії – 24 липня піднялася завіса Всесвітнього фольклорного фестивалю у Лаціо (Latium World Folkloric Festival – CIOFF® International Festival). Цей Фестиваль протягом багатьох років сприяє промоції народної культури створюючи умови для діалогу між народами.

У Фестивалі бере участь Ансамбль народного танцю “Горицвіт” зі Львова, який є достойним репрезентантом українського хореографічного мистецтва України.

Артисти з України виступлять:

  • 31 липня о 1830 в історичному центрі Бассіано (провінція Латини) початок та о 21.30 на гала-концерті на площі Дж. Матеотті.
  • 1 серпня о 18.30 у Пільйо, провінції Фрозіноне на площі Рома.
  • 4 серпня  Корі (провінція Латини) у Театрі ді Поццо о 21.15
  • 5 серпня у Римі/Ватикані, на площі святого Петрі о 11.00-12.00 та у історичному центрі Серце о 18,30 та о 21.30 у соціальному центрі «Калабрезі»
  • 6 серпня у Корі, провінція Латини у театрі Поццо Доріко о 21.15 відбудеться вечір присвячений Народному ансамблю танцю “Горицвіт”
  • 7 серпня у Корі, провінція Латини у театрі Поццо Доріко о 21.15 відбудеться вечір присвячений Народному ансамблю танцю “Горицвіт”

Незалежно від того, де виступає «Горицвіт», його аматори завжди вкладають у танець усю свою майстерність, зачарованість народним мистецтвом, свою душу та серце. У репертуарі колективу – понад 30 танців. Основне місце в ньому займають танці України, її регіонів, багатих своєю культурою. Яскраве мистецтво ансамблю “Горицвіт” вабить кожного, кого цікавлять  скарби народної творчості. Як і квітка горицвіт, так і ансамбль “Горицвіт” не тільки повертає людям здоров’я, а й несе до них красу, багату культуру та звичаї українського народу.

Повну програму Всесвітнього фольклорного фестивалю у Лаціо знайдете ТУТ

Маріанна СОРОНЕВИЧ

Фатальний вибух на фабриці феєрверків у Барі

Україна має до кінця року позбутися пострадянських паспортів – Клімкін