in

Українці в Мілані заявили про себе на фестивалі “ПополандоМі”

   У Мілані пройшло міжнародне свято «ПополандоМі», у якому  вдруге взяла участь українська громада.

Він відбувся 20 та 12 червня протягом яких проходили  концерти, дегустація національних страв, парад народів та майстер-класи. Цьогоріч основнисм міланським заходом EXPO -2015, тому етнічний фестиваль був приурочений темі міжнародної виставки.

Захід відбувся на вулиці Падова та прилеглій території – найбільш мультикультуральному районі Мілана.

Суботній день був присвячений жінкам світу: проводилися майстер-класи по випічці хліба, було представлено естетичні канони різних країн, демонстрація різних технік масажу.

Концерт за участі близько чотирьохсот артистів, парад націй вздовж вулиці Падова стенди, що представляли багатство культур різних країн – кожен із народів–учасників старався якнайкраще представити свою Батьківщину.

Міланські українці вперше прикрасили захід своєю самобутністю. Ними було представлено багатий стенд, музику та танці, парад дітей, вбраних у жовто-блакитні кольори та дорослих у національному одязі.

Фотозвіт можна переглянути ТУТ

Детільніше про фестиваль та участь у ньому українців читайте на сайті Українці в Мілані MIGREAT
 

________________________________

Вам потрібна віза для в’їзду в Італію чи дозвіл на проживання в Італії? Не знаєте звідки почати і що для цього потрібно? Скористайтеся нашим безплатним сервісом он-лайн Migreat: імміграція в Італію або поставте запитання нашим фахівцям з імміграційних справ.

 

В Агрополі (Салерно) знайдено мертву українку

Українці на святі “ПополандоMі” в Мілані (ФОТО)