in

У Римі відкрилася “українська” піцерія

alt   Скоштувати відмінну піцу запрошує Андрій Злотко, переможець двох номінацій італійського “Чемпіонату піци”.

Піца від маестро. У 2010 році на чемпіонаті з піци, який проводять кожного року в Італії, чемпіоном став наш співвітчизник Андрій Злотко. Він виборов перше місце у конкурсі «Піца а пала» (це – вид піци, яку випікають безпосередньо в печі без бляшки), та шосте місце у конкурсі «Піца на розріз» – цю піцу печуть на величезній металевій бляшці в електричній печі, а потім продають її, розрізуючи, на вагу.

Приємно чути такі радісні історії. Здається, що ця перемога, в певному плані, є особистою для кожного з нас. Почуття гордості переповнює. Все-таки, ми, українці – працелюбний та сильний народ.

Кулінарна майстерність Андрія не раз ставала героїнею італійського та українського телебачення.

Хотілося б нагадати, що молодий піцетар вже понад десять років практикується в своїй спеціальності. А робота, яку роблять з любов’ю та наполегливістю, рано чи пізно обов’язково дасть очікуваний результат. Андрій завжди мріяв відкрити свою власну піцерію, щоб надати креативну волю своїй роботі, запропонувавши свої особисті інновації у такій традиційній справі.

alt   Цього року Андрієві нарешті вдалося здійснити свою давню мрію. Відкриття власної піцерії, яку вирішили назвати «Маестро-Піца» (що в перекладі означає «піца від вчителя»), відбулося 6 лютого 2013 року.

Маленький, світлий та дуже затишний заклад  знаходиться у Римі, на вулиці Ж. Б. Моргані 2б/2д (via G.B. Morgani b/2d), та чекає на вас сім днів на тиждень. Тут ви зможете скуштувати традиційну піцу на розріз найрізноманітніших видів, а також замовити додому круглу піцу. Андрій з дружиною вам детально розкажуть про всі інгредієнти кожного виду піци та задовольнять будь-яку вашу фантазію.

 Оксана Злотко

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Пасажири Costa Concordia вимагають 1 мільйон євро компенсації

Українці продовжують вимирати – залишилось 45 з половиною мільйонів