in

Українська письменниця отримала італійську літературну премію “Strega Europeo 2015”

  Українська письменниця Катя Петровська отримала італійську літературну премію “Strega Europeo 2015”. Про це пише “Українська правда. Життя”, посилаючись на letteratitudinenews.

У число фіналістів увійшли п’ятеро письменників з Іспанії, Бельгії, Франції та Німеччини, твори яких нещодавно перекладені і видані в Італії.

Українська письменниця отримала 11 голосів з 23. Журі складалося з письменників, переможців та фіналістів “Strega Europeo”. Книгу “Можливо, Естер” Петровська написала німецькою, її також перевели італійською мовою.

“Якби я написала роман українською, він би став мемуарами. Зате німецькою, там є і я, і мене немає. Німецька – фіктивна частина книги. Мова не винна. Особи, які використовують її, повинні нести відповідальність. Моя історія рухається різними локаціями між мною і “не мною”, – сказала Петровська.

Катерина Петровська – українсько-німецька письменниця і журналістка. Проживає в Берліні. У 2013 році ї отрималаї одну з найбільш значущих німецькомовних літературних нагород – Премію Інгеборг Бахман.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Казерта. Останній дзвоник в рідній школі

Фестиваль миру у Горгонзолі (ФОТО)