in

Інтерв’ю із Ярославом Поповичем, українським учасником Джиро д’Італія

Кращий український велогонщик Ярослав Попович бере участь у “Джиро д’Італія” у складі команди RadioShack. Він розповідає що у нього знайшла поліція під час обшуку, про м’ясо, розлучення з дружиною Сінді, спілкуванні з сином по скайпу і свою нову дівчину.

– Ярослав, яким був ваш настрій перед стартом “Джиро д’Італія”?

– Хороший, бойовий. Підготовка пройшла відмінно, у команді напруги
немає. Наша команда RadioShack – не є лідером змагань, тому спокійно чекаємо старту.

– Але завдання перед командою стоять?

– У перші дні боротися за перемогу будуть наші спринтери – Мак’юен, Хантер, Кардозо. А у генеральній класифікації команда робить ставку на мене і молодого гонщика Тьягу Мачаду, він гарний в горах. Я розмовляв з тренером – ми вдвох починаємо лідерами, далі будемо дивитися по ситуації.

Мачаду буде вчитися у мене, дивитися, як поводитися в тій чи іншій ситуації, працювати в групі. За ті кілька змагань, що ми проїхали разом, він вже почав краще їхати і
з спуску, перестав нервувати перед фінішем, як було раніше. А вже по ходу гонки подивимося, якщо у мене щось не вийде, то буду боротися за перемоги на окремих етапах.

– Творець RadioShack Ленс Армстронг приїде повболівати за команду?

– Не думаю. Судові справи навряд чи дозволять йому поїхати до Італії. Може на останні етапи під’їде.

– Восени поліція провела у вас вдома обшук, шукали заборонені препарати. Як просувається розслідування?

– Абсолютно нічого нового. Я розмовляв з адвокатом кілька днів тому – жодних зрушень у цій справі. Тоді позабирали в мене комп’ютери, телефони, викачали звідти інформацію … І все, тиша.

– За вами не стежать?

– Та ніби ні. Я ж нічого поганого не роблю, щоб бояться поліції. Ну а якщо і стежать, то нехай. Впевнений
відсотків на 95,
що мій телефон прослуховують. Щось він барахлить останнім часом.

– І електронну пошту, мабуть, читають.

– Я листуюся зі своєю колишньою дружиною, тренером. Нічого крамольного у цьому немає. Але, звичайно, неприємно, коли риються в твоїх речах. А що поробиш, це ж поліція.

– Казали, при обшуку у вас препарати якісь знайшли …

– Таблетки різні, зокрема від судом у м’язах. Всі перевірили на початку лютого, і нічого забороненого в препаратах не виявили.

– Якщо велогонщика починають підозрювати у застосуванні допінгу, команда відсторонює
його від змагань.

– Взимку була інформація, що у мене в комп’ютері знайшли листування між Ленсом і його тренером. Мені подзвонив менеджер команди і запитав: “Це правда?”. Я відповів: “Ні”. І все. Писали, що мене не допускають до змагань, але, як бачите, це неправда.

– Фаворит “Джиро” -2011 Контадор в минулому році попався на Кленбутерола. Пояснює: заборонене речовина потрапила в його організм разом з м’ясом. Ви стежите за харчуванням?

– Ні. Їм усе підряд. А це препарат, який дають тваринам, щоб вони швидше набирали вагу. У Європі подібне заборонено робити. Тварин перевіряють, так що я не боюся їсти м’ясо.

– У нашій розмові ви сказали “колишня дружина” …

– Так, ми з Сінді розлучаємося. Перше слухання було в січні, а розведуть нас через три роки, такі закони в Італії. Але ми вже не живемо разом півтора року.

– Чому?

– Як то кажуть, не зійшлися характерами.

– З ким ваш чотирирічний син Джейсон?

– Живе з мамою в Новій Каледонії. Бачимося рідко, два рази на рік, а так зідзвонюємося раз на тиждень по скайпу. Сінді не проти. Ми залишилися у дуже хороших стосунках. Поговорили, потиснули один одному руки, щоб ніхто не тримав зла.

– То ви тепер в холостяках ходите?

– А як ви думаєте, я можу бути один? У мене є дівчина, живемо разом. Вона узбечка, але живе в Італії, де ми і познайомилися.

Джерело

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Берлусконі торгує місцями в уряді?

Деякі жителі Риму, боячись землетрусу, в паніці покидають місто