in

Українець став третім на другому етапі серії Red Bull Cliff Diving

   Провідний український стрибун зі скель у воду Слава Поліщук став третім на етапі світової серії Red Bull Cliff Diving, що пройшов у Мексиці.

12 найкращих кліфф-дайверів змагалися у стрибках із 27-метрової скелі (глибина акваторії – 39 метрів). Змагання проходили на півострові Юкатан, зовсім поруч із легендарним містом індіанців майя Чичен Ітса.

За підсумками кваліфікації Слава Поліщук очолював загальний залік, але у фіналі стрибав не так чітко і пропустив поперед себе чемпіона 2010-го року британця Гері Ханта та 9-разового чемпіона світу мексиканця Орландо Дюка.
Слава Поліщук – досвідчений, 44-літній дайвер. Кар’єру стрибуна у воду зі скель він розпочав у 1994-му році, а у 96-му досягнув поки найбільшого свого успіху – виграв Кубок світу. Нині проживає в Італії, у місті Равенна.

Також цього року у серії виступає ще один українець – 28-річний Олександр Куценко з Маріуполя.
Цього року серія Red Bull Cliff Diving включає 7 змагань. А фінал пройде саме в Україні, а конкретно – у Ялті, 4-го вересня.

Кліфф-дайвінг – це змагання з акробатичних стрибків у воду, які завоювали надзвичайну популярність завдяки видовищності, майстерності учасників – найкращих дайверів світу – і, звичайно ж, неймовірним місцям проведення. За три роки існування світової серії Red Bull Cliff Diving спортсмени здійснювали стрибки з гірських скель в мальовничих природних ландшафтах, з давніх фортець, що здіймаються над водою, та сучасних споруд, побудованих в акваторіях міст.

http://scu.org.ua

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Дитяча мода: чи залишилося у ній ще щось дитяче?

Оренда житла в Італії