in

Що сталося на концерті Тіни Кароль в Неаполі?

11 лютого, у театрі Партенопе у Неаполі відбувся сольний концерт Тіни Кароль. 

L'immagine può contenere: 1 persona, con sorriso, in piedi, sul palco, notte e concerto

Співачка представила яскраве і технічно важке шоу. Завдяки перевізний телевізійної станції на концерті використовувалася багатокамерна зйомка, паралельний монтаж з графікою і візуальними ефектами. Глядачі бачили пряму life-трансляцію концерту відразу на екрані.

У залі був аншлаг:адже перед українцями в Італії виступає Народна артистка України, королева українського шоу, яка заслужила найвищу нагороду у номінації “Найкраща співачка 2017 року”.

Потужна шоу-програма та надзвичайний голос співачки припали до душі публіці, проте непередбачувана ситуація залишила у багатьох осадок на душі. Виступ артистки з України завершився дещо несподівано: куліси закрилися, співачка не вийшла на біс…

 

Одразу по закінченню, глядачі почали питати себе, що ж сталося і ділитися враженнями у соціальних мережах. Серед них були такі, що розповідали про насолоду, яку вони отримали від пісні, проте були деякі незадоволені думки, а часом – відверті польоти фантазій.

Ми звернулися за коментарем до організатора заходу, українського підприємця в Неаполі Миколи Олексіва.

Підготовка до приїзду Тіни Кароль почалася щонайменше за пів року. Разом із нею в Італію прилетіло 24 члени її команди. Все це пов’язане із ґрунтовною організаційною роботою – розповідає пан Олексів. – За два дні до концерту було проплачено за оренду, за день встановлено і відрегульовано звук. Все йшло по плану, без жодних накладок.

L'immagine può contenere: 1 persona, sta ballando

Проте, за дві години до початку, виявилося, що у сусідній залі паралельно проводиться театральна вистава «Божественна комедія», про яку організатори кожного із заходів навіть не підозрювали. Це стало громом серед ясного неба.

Якщо оренда українського заходу була порядно заплачена вчасно, то італійські організатори заборгували адміністрації 40 000 євро. Це і зіграло вирішальну роль для преференцій власника концертної площадки Дженнаро Манна. Він погрожував скасовувати концерт Тіни Кароль, зухвало пропонував Миколі Олексіву подати на нього в суд.

Враховуючи те, що усі місця в залі було зайнято, а люди спеціально їхали до Неаполя, щоб побачити улюблену співачку, пан Олексів прийняв компромісне рішення незначно скоротити захід. З цим погодилася команда артистки.

Концерт проходив якнайкраще, та о 18.10 адміністрація театру вимагати завершення заходу і почала погрожувати поліцією, а далі просто витягнули з апаратури силові блоки звуку.

Неаполітанці славляться своїм інтерпретативним ставленням до закону, те що українська сторона виконала свою частину угоди для них аргументом не було. Тим більше, що організатор уже дав завдаток за наступний концерт Студії 95 квартал, запланований на 22 квітня 2018року.

L'immagine può contenere: 1 persona, sul palco, in piedi, concerto e notte

Ситуація була тупиковою…

Загалом, виступ Тіни Кароль було скорочено приблизно на 15 хвилин. Далі повинен був бути десятихвилинний виступ організатора із подякою до усіх хто долучився до реалізації заходу. Те що концерт повинен був тривати 4, чи 2 години, як стверджують деякі коментатори, дійсності не відповідає.

В даний час юристи розглядають дотримання сторонами умов контракту. Хоча в тому що сталося вини української сторони немає, та пан Микола Олексів згоден надати знижки на квитки на концерт «Студії 95 квартал» у розмірі 15% для власників Vip-квитків та 10% для інших, сподівючись на порядність глядачів, які отримали квитки у подарунок.

Варто звернути вашу увагу на той факт, наскільки рідко відбуваються концерти високої якості в Італії, чи інших європейських країнах, дарма що у них проживає величезна кількість українців. Цьому є просте пояснення: організація масштабного заходу – це величезний ризик, на який не ідуть українські імпресаріо, а підприємців шоу-бізнесу в діаспорі відверто нема. Як показав концерт Тіни Кароль, побоювання непередбачуваних ризиків не є безпідставним.

 

 

В Неаполі з аншлагом пройшов концерт Тіни Кароль

Загибель українки в Неаполі: з`явилися подробиці трагедії