in

Скандал на весь Мілан: “міс Україна” втекла від італійського мільйонера

Ганна Заячковська, переможниця конкурсу “Міс Україна-2013”, стала героїнею грандіозного скандалу в Італії. Після весілля з міланським підприємцем Джанлукою Червара дівчина зникла, але незабаром з’ясувалося, що вона просто втекла в США, повідомляє la Repubblica.

 

Risultati immagini per Анна Заячківська

Карколомна історія української Попелюшки перетворилася на міжнародний скандал. Італійська преса смакує подробиці втечі “Міс України-2013” від свого заможного чоловіка, йдеться в сюжеті ТСН.

Пара побралася всього півроку тому в мерії. Урочисте весілля планували відіграти восени. Про зникнення дружини нічого не свідчило, твердить чоловік. “Того дня вона була вдома, спокійна, зі мною. Пішла на кухню, приготувала каву для людей, що в нас ремонтували кондиціонер. Повернулась до мене і сказала: коханий, я вийду на мить, хочу подихати свіжим повітрям”, – розповідає Джанлука Червара.

Непомітно зоставивши на парасольці в коридорі свої ключі від квартири і обручку, жінка пішла назавжди. За кілька днів чоловік побачив її фотографії в інтернеті – в іншій країні та з іншими чоловіками. “Думаю, що квитки їй купили заздалегідь. Судячи з її фото, вона не поїхала бідувати, вона в Нью-Йорку, повернулась до роботи моделлю, у неї багато красивих фото з 5-зіркового готелю”, – каже італієць.

Свою версію вже з Нью-Йорка розповідає Анна Заячківська. “Не маючи квитків, поїхала на центральну зупинку, купила квиток в одну сторону до Риму. І вже наступного дня купила квиток в Америку – я не знала, куди я їду”, – спростовує спланованість утечі жінка.

Попелюшці з Івано-Франківська ще кілька років тому збирали гроші однокурсники на квиток до Києва, де Ання виграла конкурс краси. До Італії вона потрапила вже українською “королевою”, і там на вечірці познайомилася зі старшим від неї на 20 років Джанлукою. Анна переїхала до нього в студію у центрі Мілану, вікна котрої виходять на головний міський собор.

Здавалося, казка має щасливий фінал. Однак українка пояснює: чоловік її бив. “Мене кинули на підлогу добряче. Я дуже перелякалася”, – каже вона. Коли це сталося вперше, Анна втекла до України. Але не змогла розповісти батькам. Джанлука приїхав по неї, перепросив і забрав назад. “Я дала йому другий шанс. Бо я хотіла збудувати те, що планувала – сім’ю”, – твердить Анна.

За шлюбним контрактом майно у подружжя спільне. За італійським законом, розлучення забере до трьох років і чимало витрат. Аби не ділитися з з дружиною-втікачкою, Джанлука найняв адвоката, яка порадила розповісти усю історію і твердить: зв’язку з Анною досі немає.

“Сіньору Червара не залишається нічого, як розповісти цю історію так, якою вона була. Відтак – шлюб буде розірвано через втечу цієї сіньори з дому, а це порушення шлюбних обов’язків. З огляду на це, ми домагатимемося, аби вона відшкодувала завдані збитки”, – каже Лаура Коссар.

Такі претензії дивні для українки. “Для мене дуже смішно, тому що місяць назад я попросила його адвоката зв’язатися з моїм адвокатом, щоб почати спокійне мирне розлучення”, – пояснила вона. І додає, що скандал її бентежить головно через батьків. Яким вона і про одруження не одразу сказала, а вже тільки після того, як побралася з італійцем.

Обговорювати сімейні проблеми дочки батько відмовляється. “Це її проблеми, я не буду нічого коментувати”, – каже він. Але зголошується це зробити наставниця Анни та керівниця її першої модельної агенції. Виявляється, з підопічною, яка вже в Італії мала контракти зі світовими брендами, ще два роки тому посварилася. “Я не знаю її чоловіка, не знаю, що відбувалося в родині, але те, що вона говорить – повірте, не вірю жодному її слову. Тому що вона виявилася, скажімо, розумніша, хитріша за всіх”, – твердить Тетяна Терсенова-Заводовська.

У США українка перебуває по туристичній візі. Однак уже має пропозиції роботи від кількох місцевих агентств. Анна готова починати кар’єру з нуля. І запевняє, що не вимагатиме з чоловіка грошей – аби він тільки дозволив їй мирно піти.

_____________________________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українська суботня школа у Бреші починає новий навчальний рік

У Львові засяють Зорі Неаполя