in

Свято Матері в Салерно – єднання у любові до матусі

 

 

 

Концертний зал церкви Капуцинів 7 травня був наповнений вщент. Це й не дивно, адже асоціація «Калина» та українська школа святих Володимира та Ольги організували святковий концерт, присвячений найдорожчій для кожного з нас людині – рідній матусі.

В приміщенні панувала атмосфера любові, добра, радості і… смутку, бо неможливо було слухати ведучих чи пісні про маму і не згадати свою, яка знаходиться далеко від нас і з якою частіше розмовляємо в думках, ніж наяву.

Присутні, затаївши подих, ловили кожне слово ведучих Тетяни Бригар та Ганни Готич, які підкреслили значення Богоматері  Марії, Матері України та земної матері. А коли на сцену вийшла «Калина», весь зал співав разом з калинянками і «Рідна мати моя», і «Матусенько», і «Діво Маріє», і «Україно, молюся за тебе», і цей спів об’єднував  присутніх і лунав так злагоджено і дружньо, що, здавалося, що серця усіх б’ються в унісон.  Слід відзначити майстерний виступ гурту «Зорина», у виконанні яких прозвучали «Мамина вишня» та «Виростеш ти, сину» .

Учні школи та дитячого садочка розповісли, як вони люблять свою маму і як просять Бога за неї – і непрошені сльози появилися у багатьох глядачів. Треба було бачити, як старанно ці малюки вимовляли кожне слово, в яке вкладали свої емоції та любов до матусі. І навіть, якщо хтось із них не вмів виразно продекламувати текст,  їхня любов і бажання розповісти про неї не залишили байдужими нікого. Щирими оплесками нагородили глядачі сольні виступи Жанни Шишко, Ірини Колпак, Ганни Готич, Ольги Тарасюк.

У святі взяли участь гості з України – Дмитро Ільницький   (Національний технічний Університет України), Андрій Войтенко (Києво-Могилянська Академія). Вони привітали присутніх матерів зі святом та побажали щастя, благополуччя  та швидкого повернення на Україну.

Приємною несподіванкою було привітання гостя із Кенії Ентоні Ваякі, який звернувся до присутніх чистою українською мовою та закінчив
свій виступ словами «Слава Україні!».

Хочеться подякувати тим, хто організував і провів цей чудовий захід на такому  високому професійному рівні і тим, хто приклав чимало зусиль, допомагаючи в його організації: Ганні Готич, Тетяні Бригар, Людмилі Рудик, Ларисі Гетьман, отцю Івану Борину, Олександру Фоміну,

Олександру Могильову, Марії Чжен, Ніні Літвіновій. Особлива подяка – батькам учнів української школи, які довірили своїх дітей, допомагали в підготовці та своєю присутністю підбадьорили дітей та організаторів.

Ольга Тарасюк,

Голова асоціації «Калина», директор школи

_______________________________________________

Приєднуйтесь до групи Української газети на Facebook та слідкуйте за оновленнями.

БІЛЬШЕ НОВИН:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В Італії дозволили стріляти в грабіжників

В Італії розсекретили імена фашистів, які воюють в бандах ”ЛДНР”