in

У Мілані відбудеться творчий вечір Сергія Файфури

Запрошуємо на українську вечірку. Вхід вільний.

Risultati immagini per СЕРГІЙ ФАЙФУРА

Сергій Файфура у своїй творчості щоразу інший – це й кабаре, і рок, і зухвала весільна після. Саме він запровадив традицію двомовної пісні, в якій українець ніби звертається до росіянина, чи може він звертається до українського сепаратиста, до тої частини ідентичності, яка була пов’язана з Росією? «Вбий у собі звіря кацапа… воскреси в собі людину-брата» – є у одній з його пісень.

Лідером його доробку є кліп «Бандера», в якому українець у білій хрестильній сорочці ніби розмовляє з ватником. Кліп, набравши на YouTube більше 700 тисяч переглядів, був забанений з руки кремлівських ботів. Після відновлення кліпу він впевнено догнав та перегнав позначку в мільйон переглядів. Жовто-блакитні вуса Сергія, його пісні, деколи проникливі, деколи мажорні, так само, як імідж глибоко віруючої людини (в 47 років Сергій вступив до семінарії й зараз пономарить в одному з православних храмів столиці) роблять його дуже помітною фігурою і дуже збагачують наш музичний простір та наше емоційне життя.

 

У неділю, 26 березня о 16:00 у Генеральному консульстві України в Мілані (via Ludovico di Breme, 11, Milano) відбудеться творчий вечір українського співака Сергія Файфури.

Вечір відбудеться у неділю 26 березня, початок о 16.00 у приміщенні Генерального консульства України в Мілані за адресою Via Ludovico di Breme, 11, 20156 Milano

Вхід вільний.

__________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

У Местре відбудеться виїзне консульське обслуговування

Вийшла заміж за араба і… зламала своє життя