in

У Римі пройде Форум мігрантів УГКЦ Центральної та Західної Європи

З 5 по 7 жовтня у Римі у прокатедральному соборі Святої Софії в Римі пройде Форум мігрантів УГКЦ Центральної та Західної Європи розглядатиме тему: «Діти і молодь в умовах творення української діаспори у Європі. Виклик і можливість для Церкви»

 

L'immagine può contenere: testo

7 жовтня у Рамках Форуму Глава УГКЦ очолить Архієрейську Божественну Літургію та зустрінеться з українською молоддю в Італії. Зустріч відбудеться з нагоди Папського синоду на тему “Молодь, віра і розпізнання покликання”, який впродовж жовтня буде проходити у Ватикані з ініціативи Святішого Отця Франциска.

L'immagine può contenere: 2 persone, testo

 

Це вже друга зустріч Глави УГКЦ з молодими мігрантами з України, перша така зустріч відбулася у жовтні 2015 р. Головні заходи будуть відбуватися у соборі Святої Софії в Римі. О 10:00 Блаженніший Святослав очолить Архієрейську Божественну Літургію, після богослужіння Глава УГКЦ зустрінеться з молоддю: учасники зустрічі матимуть нагоду особисто поспілкуватися з головним гостем зустрічі. На завершення відбудеться мистецько-розважальна програма та спільна трапеза.

 

Форум відбуюеться при Соборі Св. Софії

Santa Sofia

Via Boccea, 478, 00166 Roma

 Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 _____________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 1 Середній: 5]

Українці в Перуджі молитимуться у власному храмі

Український олігарх Ахметов хоче купити завод в Італії