in

У Римі відбудеться прем’єрний показ фільму ”Гніздо Горлиці”

Показ пройде в рамках Днів українського кіно в Римі.

Тема цієї кінокартини близька багатьом українцям. За сюжетом Дарина (Римма Зюбіна) є однією з представниць масової трудової міграції українок до Італії. Фільмуючи її здебільшого невеселі пригоди, Тарас Ткаченко обирає вдумливі інтонації та відмовляється від епатажу. Замість екшену тут — крупним планом очі задіяних акторів, замість горору — жах, який герої стрічки тримають у собі.

Читайте також Дні українського кіно в Римі. Програма сеансів

У зйомках цієї картини її автори орієнтувалися на період італійського неореалізму. Хто ж не пам’ятає зворушливої історії «Викрадачів велосипедів» Вітторіо де Сіки (1948) чи інші стрічки Роберто Росселіні, Лукіно Вісконті, Джузеппе де Сантіса. Як і у фільмах цього періоду, Тарас Ткаченко надає перевагу сценам, максимально наближеним до епізодів із життя, фокусується на почуттях героїв. Втілення цих прийомів стало можливим завдяки виразній роботі Віталія Лінецького, Римми Зюбіної, Наталії Васько.

Зйомки фільму велися в Україні та Італії. Це перший помітний спільний проект обох країн. І саме про міжнародний досвід ставимо запитання творчій групі.

Довідка:

Кінокартина «Гніздо горлиці» є переможцем Четвертого конкурсного відбору Державного агенства України з питань кіно. Виробництво фільму здійснили продюсерський центр «Інсайт Медіа» (Україна) та «4 Rooms» (Італія). Бюджет стрічки «Гніздо горлиці» склав 15 мільйонів 400 тисяч гривень. Державне фінансування з боку України склало 50%.

 

Прем’єрний показ відбудеться 01 червня – 16.30

Повтори:
02/06 – 16.30
04/06 – 16.30

За адресою: piazza Campo dei Fiori, 56, Кінотеатр Cinema “Farnese”

____________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

 

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В Римі з 1 по 4 червня пройдуть дні українського кіно

Festa del cinema ucraino a Roma