in

У Столиці Італії з успіхом пройшли “Дні українського кіно”

У перший тиждень червня 2017 року у Столиці Італії успішно пройшли перші за всі роки незалежності України “Дні українського кіно в Римі”.

Італійській публіці і представникам численної української діаспори були показані: “Гніздо горлиці” Тараса Ткаченка, “Жива ватра” Остапа Костюка, “Трубач” Анатолія Матешко, “Моя бабуся Фанні Каплан” Олени Дем’яненко і вітчизняна кінокласика – фільм Юрія Іллєнка “Білий птах з чорною ознакою”.

Організаторами заходу були Фонд Ігоря Янковського, ГО “Ініціатива заради майбутнього” і Monegasque Association Helping Hand спільно з Держкіно України у співпраці із італійською компанією 4RoomsFilm.

3. Ігоря Янковського в Римі зустрічали хлібом з сіллю

Членів української делегації: Голову Держкіно України Філіпа Іллєнко, засновника благодійного Фонду Ігоря Янковського, продюсерів, режисерів і акторів фільмів, представлених на фестивалі, на порозі кінотеатру зустріли з хлібом і сіллю українські активісти і волонтери в національних костюмах.

“Я дуже радий, що Дні українського кіно в Римі проходять в атмосфері справжнього свята. Коли 5 років тому мій Фонд починав програму підтримки українського кіно за кордоном, я навіть не міг собі уявити як швидко це буде розвиватися. Наші фільми потрапляють на найпрестижніші світові кінофестивалі, отримують призи. В Україні зараз спостерігається відродження вітчизняного кінематографа, і я радий, що ми безпосередньо до цього причетні”, – зазначив Ігор Янковський.

4. Творці Гнізда горлиці в оточенні української діаспори в Римі

Покази пройшли в одному з найвідоміших римських кінотеатрів Cinema Farnese, який знаходиться в історичному центрі італійської столиці на площі Campo de Fiori. Дні українського кіно відкривалися прем’єрою фільму “Гніздо горлиці”, дія якого відбувається в Україні та Італії. Задовго до початку церемонії на площі перед кінотеатром стали збиратися представники української діаспори в вишиванках, хлопці і дівчата в національних українських костюмах. Ажіотаж був настільки великий, що в залі не вистачало місць, однак кінокартини повторювали, тому кожен бажаючий зміг насолодитися українським кіно – абсолютно безкоштовно.

5. Римма Зюбіна та представниці української діаспори в Римі

“Ми відкриваємо Дні українського кіно стрічкою “Гніздо горлиці”, і не випадково, так як фільм був створений у копродукції з італійськими партнерами. Також в цьому році вийде ще кілька фільмів, які знімалися у співпраці з європейськими кінематографістами. Українське кіно зараз бурхливо розвивається, тільки за підтримки держави у виробництві знаходяться більше 100 кінопроектів”, – підкреслив глава Держкіно України Пилип Іллєнко.

Раніше, в цей же день в Cinema Farnese пройшли зустрічі українських і італійських продюсерів, які обговорювали можливості копродукції, а також майстер-клас, присвячений особливостям співпраці з європейськими кіноструктурами і фондами, організований італійськими компаніями Maia Workshops і 4roomsFilm.

2.Зал кінотеатру Farnese

Щоденні покази українських фільмів викликали великий інтерес у публіки, яка після кожного сеансу довго не відпускала членів знімальної групи, задаючи численні запитання.

____________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

 

БІЛЬШЕ НОВИН:

 

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Оренда житла в Італії. Що необхідно знати іноземцю

Як працює безвізовий режим у перші дні введення в дію