in

Українець став учасником фестивалю старовинної музики в Італії

Український вокаліст Вадим Даньшин став учасником Ювілейного фестивалю старовинної музики в м. Урбіно (Італія). Фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» підтримав співака, надавши подорожній грант для поїздки в Італію.

 

«Я був запрошений як учасник вокального майстер-курсу маестро Алесандро Кварто та учасник фінального концерту фестивалю, в якому виконувалась опера Е. Кавалієрі «Rappressentazione del Anima et di Corpo» («Репрезентація про Душу і Тіло»). – повідомляє сайт Відкрий Україну – В опері я виконував як сольну партію (Проклята Душа) так і брав участь у хорі. Цей виступ поєднав музикантів з багатьох країн Європи. На сольні партії були запрошені переважно італійські знані виконавці такі як: Франческа Аспромонте (Душа); Мауро Борджоні (Тіло); Лука Червоні (Інтелект) тощо», – поділився Вадим.

Фестиваль старовинної музики в м. Урбіно – це щорічна знакова подія, яка об’єднує не тільки музикантів з Італії, а й з усього світу. Цього року вона включала не тільки щоденні концерти, а й майстер-класи відомих знавців та професіоналів у сфері виконання старовинної музики (вокальної та інструментальної).

 

У рамках цієї подорожі українець отримав нові професійні знання, виконавський досвід у співпраці з провідними викладачами та музикантами у сфері старовинної музики. Також отримав високу оцінку своєї роботи від Алесандро Кварто та інших колег музикантів.

 

– Мені пощастило відвідати концерти фестивалю, які надали мені новий слухацький досвід та нові знайомства з відомими музикантами. Я дуже пишаюся тим, що представляв Україну на такому визначному заході, – резюмував виконавець.

ДЛЯ ІНФОРМАЦІЇ:

 

Вадим Даньшин (бас/баритон) – артист Національної заслуженої академічної капели «Думка» у складі якої подорожував з гастролями у Німеччину, Францію, Італію, Польщу, Ізраїль. У 2010 р. закінчив НМАУ ім. П. І. Чайковського (диригентсько-хоровий факультет, клас Народного артиста України В. В. Петриченка). Під час навчання концертував як соліст та артист хору КПІ в Словаччині та Бельгії.

 

У 2008 році став одним з співзасновників вокального ансамблю старовинної музики Vox animae, у складі якого, як соліст та учасник ансамблю, займався дослідженням старовинної (ренесансної та барокової) манери співу та брав участь у численних концертах та фестивалях. У 2012 році став дипломантом V Всеукраїнського конкурсу хорових диригентів.

 

Серед сольних виступів: Bach-fest (2010-2017 рр.), Міжнародна Пасхальна асамблея (2011-2016 рр.), Міжнародний фестиваль старовинної музики у м. Утрехт (Нідерланди, 2012 р.), проекти «Fur Kenner und Liebhaber» (для знавців та аматорів) під керівництвом С. Шабалтіної, «Класика по п’ятницях» культурно-освітнього центру «Майстер-клас», фестиваль «Шоко-класика», концерти в Національному будинку органної та камерної музики, Лютеранській церкві, Костьолі Св. Олександра, НМАУ ім. Чайковського тощо.

 

Брав участь у майстер-класах зі старовинного вокалу Oude Muziek Festival (Нідерланди, викл. Stephan MacLeod – bass), Еаrly Music Days (Угорщина, викл. Nancy Argenta). Серед викладачів також Claudio Cavina, Emma Kirkby, T. Polt-Lucenko.

 

У 2017 році як соліст-вокаліст та учасник вокального ансамблю взяв участь у незалежному оперному проекті ГО «Open Opera Ukraine», який восени здійснив сценічну постановку барокової опери Г. Перселла «Дідона та Еней» в естетиці історично-поінформованого виконавства (виступи у Львові, Сумах та Києві).

 

Фонд «Відкрий Україну» надає міні-гранти на подорожні витрати для українських митців задля обміну мистецьким досвідом на міжнародному рівні та покращення взаємодії українських й іноземних митців. Ці гранти надають українським митцям можливість представити свої здобутки усьому світові.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 _____________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Трудова міграція може вплинути на темпи відновлення економіки України – ЗМІ

У Греції та Італії арештовано близько 250 українських моряків – МЗС