in

Українка створила в Італії бренд сумок, які продаються в 15 країнах

Киянка 33-річна Аліна Залевська, яка мешкає в Мілані, створила власний бренд жіночих сумок “Роза Лу”. Її вироби продаються в 15 країнах світу, зокрема в Україні.

 

“Закінчивши київський університет, я отримала диплом і вже за три дні поїхала здобувати другий, італійський. Під час навчання працювала по вихідних в одного мого знайомого, який має невелику мережу крамниць із сумками, – розповідає Аліна Залевська в інтерв’ю Радіо Свобода. – Допомагала вибирати моделі. Він помітив, що добре вмію вибирати й продавати. Вгадую моделі, що найкраще продаються. Тоді почав брати мене з собою на фабрики до постачальників. Так познайомилася з роботою фабрик, потім купувала сама сумки й відкрила у Києві невелику компанію та два магазини, які займалися продажем італійських сумок в Україні”.

Свою першу колекцію українка створила за три дні. Знайшла фабрику, яка шиє сумки, купила сировину та пояснила, що варто пошити.

“Тоді ж, у машині, коли я їхала з Флоренції. Мені хотілося дати жіноче ім’я новонародженій колекції. Так от, відкрию секрет: Роза Лу – це ім’я дочки моєї знайомої. Мені це ім’я дуже подобалося, і так воно стало іменем бренду, – каже Аліна Залевська. – Насправді це було зовсім непросто. У мене були власні заощадження від продажу сумок, а поїхати на навчання до Італії мені допомогла моя родина. Перший рік був надскладний. Треба було як слід навчитися виробництву. І працювати, не шкодуючи себе. У той рік я хіба що не ночувала на фабриках”.

 

 
Автор: radiosvoboda.org
Виставка сумок бренду Rosa Lou
Виставка сумок бренду Rosa Lou

 

Аліна Залевська також закінчила інтенсивний курс “Дизайн сумок” в Інституті моди “Sgrigna”.

“Навчилася як слід малювати лекала, знайшла моделіста, який робить викройки, керівника виробництва, кілька лабораторій. Їздила презентувати бренд на різні виставки до Німеччини, Австрії, Нідерландів, скандинавських країн – до речі, дуже добре Північна Європа відгукнулася, від них і зараз багато замовлень”.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Запрошуємо на різдвяну прощу українців в Італії у базиліці Святого Петра

Українка Димченко перемогла на престижній регаті в Італії