in

Українка виборола “золото” на міжнародній регаті в П’ємонті

Спортсменка з Броварів Діана Димченко на міжнародній регаті з академічного веслування Orta Lake Challenge, яка проходила в Італії, виборола “золото”

Risultati immagini per Діана Димченко

Про це повідомляє “Моя Київщина” з посиланням на “Трибуна Бровари”.

На міжнародній регаті з академічного веслування Orta Lake Challenge, яка проходила в Італії, переможницею стала спортсменка з Броварів, студентка Школи вищої спортивної майстерності (ШВСМ) Діана Димченко.

Регата проходила на живописному озері Орта в італійській провінції П’ємонт. Українська спортсменка брала участь у змаганнях на дистанції 6 кілометрів. Цікава особливість регати полягає в тому, що в ній всі, хто бере участь у перегонах — 125 човнів, по 25 в ряд — стартують одночасно.

Попри вкрай несприятливі погодні умови, глядачі мали змогу насолодитися справді незабутнім спортивним видовищем. Наша спортсменка в інтерв’ю після перегонів зазначила, що умови гонки були “екстремальними”, повідомляється на офіційному сайті регати.

Діана Димченко першою перетнула фінішну смугу з результатом 28:07:30. На другому місці — спортсменка з Італії (28:53:00), “бронзу” здобула німецька веслувальниця (29:59:30).

Вітаємо землячку та її тренера Андрія Дерев’янчука з перемогою та бажаємо нових спортивних перемог!

________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Валерія Радкевич розповіла, як потрапила на обкладинку італійського Playboy

Українка узяла золото на етапі Кубка світу з фехтування у Пізі