in

Українка вийшла у півфінал Masterchef Italia 7

23-річна українка Катерина Гринюх – одна з наймолодших і найперспективніших суперників конкурентів сьомого видання Masterchef Italia 7.

Immagine correlata

 

Знамените шоу Masterchef Italia 7 підійшло до фінальної фази.

Сьогодні ввечері 1 березня на телеканалі Sky Uno відбудеться півфінал знаменитого кулінарного шоу талантів, в кінці якого будуть оголошені імена фіналістів, що змагатимуться за звання кращого кухаря в останньому епізоді програми (8 березня). Один з них отримає почесний титул Masterchef Italia 2018.

Конкерентів залишилося лише п’ятеро. Це: Сімоне, студент з Марке з пристрастю до кулінарії, Денізе, 35-річний менеджер з Пізи, Давиде, 36-річний радіолог, 23-річний Альберто і Катерина, 23-річна українка, родом із Львова, яка проживає з чоловіком в Салерно.

Immagine correlata

Катя Гринюх, тендітна і сонячна дівчина, є однією з наймолодших (і найперспективніших) учасниць сьомого сезону одного з найпопулярніших телешоу в світі. Masterchef це кулінарне реаліті, в якому чотири найавторитетніших шеф-кухаря – Джо Бастьяніч, Антоніно Каннаваччуоло, Антонія Клугманн і Бруно Барбьері – виберуть найдостойнішого із конкурентів.

Risultati immagini per kateryna gryniukh

 

Дівчина виросла в Україні, але потім переїхала в Італію до чоловіка. Катерина захоплюється кулінарією з дитинства, любов до якої привила дівчині її мама. На кухні, Катерина керується, передусім, своєю фантазією: дівчина любить експериментувати і створювати нові страви, змішуючи італійську та українську кухню.

Risultati immagini per kateryna gryniukh

 

Вболіваймо за Катерину разом!

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Як не постаріти завчасно?

Прем’єр-міністр України стурбований масовим виїздом українців за кордон