in

Українські дизайнери візьмуть участь у Bologna Design Week

Цього року вдруге українські дизайнери представлять сучасний предметний дизайн, кераміку та аксесуари в рамках міжнародної події Bologna Design Week.

 

Українська експозиція має гучну та ємку назву –  Collaboration_UА. Ця назва відповідає меті організаторів – об’єднання зусиль українських виробників, дизайнерів, продавців задля просування креативного сектору економіки України на зовнішньому ринку.

Проект Collaboration_UА створено зусиллями двох незалежних компаній, які стали організаторами проекту – CREAHEART promotion agency та UA2EU. Організатори проекту на разі  відібрали у проект Collaboration_UА вісім учасників,  для того, щоб гідно представити Україну на міжнародній виставці та закласти фундамент для комерційних відносин українських дизайнерів та митців з міжнародними замовниками.

«Проект має на меті промоцію українського промислового дизайну, виробництва, популяризацію української культури та креативу за межами нашої країни. Ми відібрали представників різних напрямків дизайну, що дасть можливість відобразити різноплановість та багаторівневість українського сучасного креативного сектору», – відмічає Тетяна Тєлєгіна, – куратор експозиції.

«Не дивлячись на те, що архітектура, дизайн та мистецтво не мають національності, Україна має бути ідентифікована на світовій культурній платформі, як країна великого потенціалу та нестримної творчої енергії. Ініціюючи подібні проекти ми намагаємось скоротити час на входження української дизайн громади до світового креативного середовища», – куратор проекту Анастасія Білецька (CREAHEART).

«В минулому Україна вже довела, що може бути експортером сировини. Сьогодні вона експортує готові товари. Наступною стадією є масовий експорт ідей та концепцій-продуктів інтелектуальної праці, серед яких предметний дизайн посідає почесне місце. Середньорічні темпи зростання торгівлі об’єктами інтелектуальної праці перевищують торгівлю традиційними товарами в 3-4 рази. Саме інтелектуальна діяльність формує прогрес людства. Компанія Apple виробляє складний продукт, частиною якого є саме дизайн. Капіталізація компанії складає трохи більше 500 млрд. доларів США. І на самому продукті позаду ви побачите “Designed by Apple in California”. Одна з моїх особистих мрій побачити на світових продуктах напис «Дизайн зроблено в Україні / Designed in Ukraine». Наша команда працює аби Україна посідала лідируючі позиції на цьому ринку та наші дизайнери знали, як правильно вибудовувати вигідні комерційні відносини» – коментує Олексій Любецький, засновник UA2EU.

Демонстрація проекту відбудеться в рамках Bologna Design Week з 26 вересня по 1 жовтня 2016 в місті Болонія, Італія, Palazzo Isolani (поверх piano terra) http://www.bolognadesignweek.com

 

____________________________________________

Більше новин:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Поблизу Мілану відбудеться Свято єдності України

Еміграція: надії на краще життя чи їхній крах?