in

Український автор презентуватиме свій роман на фестивалі у Порденоне

Сергій Жадан презентуватиме свій роман «Ворошиловград», під назвою  «La strada del Donbas» (Дорога Донбасу) у рамках Фестивалю “Порденонеледже – свято книги з їх авторами” у якому розвіює міфи й стереотипи про Донбас.

Risultati immagini per Сергій Жадан  «Ворошиловград»
 Сергій Жадан – золотий письменник України, адже тиражі його книг продані кількома сотнями тисяч екземплярів. Також він має славу письменника-антидепресанта, адже його твори весь час насичені особливим гумором.

Роман «Ворошиловград» надзвичайно насичений соціальними моментами, де подорож крізь простір поступово перетворюється на подорож крізь час. Це роман про пошуки себе, про еволюцію особистості на тлі фінансових та кримінальних історій, де присутній любовний чотирикутник.

Після зникнення брата головний герой приїздить на АЗС, яка йому належить. З цієї миті з ним починають траплятися пригоди, актуальні для українського сьогодення. Герої з минулого дуже вдало контрастують з героями сучасного і сама книга – це конфлікт між минулим (безтурботні дитинство та юність, гра за чемпіонську команду «Меліоратор») і сьогоденням (спроби ведення власного бізнесу, рейдери що діють згідно програми розвитку регіону). Персонажі та місця роману нагадують атмосферу з комп’ютерної гри «СТАЛКЕР»: фермери й газовики, закинуті аеродроми і піонерські табори, поїзд-фантом. Ворошиловград використано не як місто, а як феномен-привид : цього міста вже немає, однак воно не відпускає.

Жадан розвіює міфи й стереотипи про Донбас. За його словами, у цьому регіоні немає антиукраїнства, адже Донбас – це батьківщина Сосюри, Стуса і Світличного. І саме там панує радянський спосіб мислення у номенклатури-можновладців.

Risultati immagini per Сергій Жадан  «Ворошиловград»

Зустріч із українською книгою відбудеться у четвер 15 вересня о 16.00 у Палаццо Грегоріс за адресою Corso Vittorio Emanuele II 44, Pordenone PN.

Програму Фестивалю “Порденонеледже – свято книги з їх авторами” можна скачати ТУТ

_____________________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Запрошуємо на концерт Олександра Долі у Болонії

Допоможіть знайти Наталію Назарчук