in

Українських дітей у Мілані запрошують у танцювальний гурток

Танцювальний гурток призначений для дітей віком від 5 до 10 років.

Танець – це світ краси руху, звуків, світлових фарб, костюмів, тобто світ чарівного мистецтва. Особливо привабливий і цікавий цей світ дітям. Танець має приховані резерви для розвитку і виховання дітей: поєння руху, музики і гри, одночасно впливаючи на дитину, формують його емоційну сферу, координацію, музикальність і артистичність, роблять рухи природніми і красивими. На заняттях танцями діти розвивають слухову, зорову, м’язову пам’ять, вчаться благородним манерам. Танці виховують комунікабельність, працьовитість, вміння домагатися мети, формує емоційну культуру спілкування.

Український хореограф в мілані запрошує записатись у танцювальний гурток призначений для дітей віком від 5 до 10 років. Діти матимуть можливість приймати участь у різноманітних фестивалях та конкурсах, опанувати українську мову, розвивати свій художньо-естетичний кругозір, привчатися до акуратності і відповідальності.

Програма занять передбачає:
українські народні та сценічні танці
сучасні танці
сучасні танці з елементами класики
танці народів світу
акторська майстерністб
імпровізація

Для найменших заняття будуть проводитись у ігровій формі.

Заняття проводитимуться у самому центрі Мілану у спеціально обладнаному залі, кожноі п’ятниці з 17.00 до 19.00. У перерві між хореографічними заняттями дітям викладатимуть історію традиційних танців, украінські казки, легенди, міфи.

Заняття проводитиме хореограф Олена Громик-Жолтанецька. Випускниця Коломийської дитячої балетної студії, танцювала у народному ансамблі “Покуття”. З 2001 по 2003 років працювала у кельменецькій школі керівником танцювального гуртка.

За детальнішою інформацією звертатися за тел. 327 32 33 965 Олена Громик.

_____________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українців в Салерно запрошуюсь долучитися до хору “Калина”

Українська школа “Золотоуст” у Казерті запрошує до співпраці вчителів