in

Українці, яка в наслідок нещасного випадку позбулася ніг в Італії, відмовили і в протезах, і в дозволі на проживання

У червні жінка попала під колеса поїзда у Фонтіведже, її життя врятувало диво.

11 червня в минулому році Вікторія Гуцало з міста Ватутіне на Черкащині, попала під локомотив поїзда, який протягнув її по рельсасх та зробив калікою. Трагедія сталася коли жінка неуважно йшла пішохідною доріжкою через колію перед вокзалом. Першою версією причини події було самогубство та ті хто знайомий з Вікторією особисто виключає таку можливість.


“Віка на заробітки в Італію поїхала 7 квітня. Планувала допомогти синові, якого виховує сама. Друзі знайшли їй роботу. Доглядала там бабусю. Раділа, що потрапила в хорошу сім’ю. На початку червня отримала першу зарплату. Передала посилку синові і поспішала на потяг, щоб вернутися на роботу, але спізнювалася. Каже, що пам’ятає гудок машиніста і крики людей на пероні. А все решта, як в тумані”, – розповіла сестра потерпілої Катерина Сиваченко.

Нещасний випадок привів до ампутації нижніх кінцівок і серії операцій по голові і тулубі. Місцеві українки та парох отець Василь виявилися чуйними до співвітчизниці, надають їй моральну та матеріальну підтримку. Вони зібрали кошти для купівлі інвалідного візка, який замовили у Франції.

Вікторія працювала доглядальницею та перебувала в Італії із протермінованою  туристичною візою, яка не дає можливості отримання дозволу на проживання.
“Віка на заробітки в Італію поїхала 7 квітня. Планувала допомогти синові, якого виховує сама. Друзі знайшли їй роботу. Доглядала там бабусю. Раділа, що потрапила в хорошу сім’ю. На початку червня отримала першу зарплату. Передала посилку синові і поспішала на потяг, щоб вернутися на роботу, але спізнювалася. Каже, що пам’ятає гудок машиніста і крики людей на пероні. А все решта, як в тумані”, – розповіла Катерина, сестра потерпілої.

Після численних хірургічних втручань і ортопедичної терапії, Вікторія чекає на протези, у яких їй доведеться навчитися ходити. Жінка перебуває в реабілітаційному центрі Пассіньяно сул Трасімено. Подруги зараз збирають гроші для того щоб син постраждалої міг приїхати відвідати її.
На жаль, Вікторія зазнала ще одне гірке розчарування. Вона подала заяву на отримання дозволу на проживання, проте її було відхилено, а отже нелегалці не належить отримання протезів за державний рахунок.
 
Зараз Вікторія в розпачі, вона не хоче повертатися додому, у її стані неможливо навіть думати про роботу, син також не має достатніх фінансових можливостей. Що робити?

«В Україні йде війна, хоча тут, в Європі про неї, здається, забули. Чому б не визнати їй статус  біженця? Цей привілей поширюється тільки на тих, хто втік з Африки? ” – питають подруги Вікторії.

_________________________________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Як перемогти стрес: шість головних кроків

Українця виправдали в замаху на убивство бензозаправника у Монтеджорджо