in

Українці римо-католики у Римі щонеділі матимуть месу українською

Новостворена спільнота, якою опікується отець Олександр Халаїм, запрошує всіх українців – римо-католиків, які мешкають у Римі та околицях, до спільної молитви та Євхаристії.

 

З 25 вересня 2016 р. щонеділі о 9:00 у церкві святих Цельсія та Юліана в Римі (Via del Banco di Santo Spirito, Roma) українці римо-католики матимуть змогу брати участь у Святій Месі українською мовою.

Новостворена спільнота, якою опікується отець Олександр Халаїм, запрошує всіх українців, які мешкають у Римі та околицях, до спільної молитви та Євхаристії.

«Така потреба давно визрівала в серцях українських мирян та священиків, які навчаються чи працюють у Римі. І тепер ми дуже раді, що можемо анонсувати українську католицьку Літургію в самому серці Рима, неподалік Ватикану», — поділився враженнями один з ініціаторів, Володимир Пашковський. Пізніше, задля зручності людей, які доїжджатимуть, час Меси може змінитися.

Архиєпископ Мечислав Мокшицький, який також доклав чимало зусиль, щоб українські католики в Римі мали можливість спільної Літургії, привітав їх із цією новиною:

“Дуже дякуємо всім, хто долучився до реалізації цієї ініціативи. Також настоятелю церкви святих Цельсія та Юліана, який прийняв нашу спільноту, а особливо нашим священикам, які хочуть посвятити свій час, щоби огорнути пастирською опікою вірних з усієї України та нашої Митрополії.

Вітаю вас усіх із цією новиною та заохочую до спільної молитви. Так як інші національності з інших держав мають свої храми в Римі, так і ми будемо дбати про те, щоб мати свою українську спільноту, з часом і парафію, і думаю, що це буде на добро кожної людини, для розвитку її віри та святості».

Олена Кулигіна

________________________________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Мистецька виставка львівського художника пройде в Неаполі

Італія запевнила у підтримці територіальної цілісності України