in

Українці в Мілані вийдуть на триденну маніфестацію “Зупинити війну Путіна в Україні”

Українці в Мілані підтримують глобальну акцію проти російської агресії Stop Putin’s War in Ukraine.

 

В п’ятницю, 14 жовтня 2016 року, українські патріоти та друзі України в різних країнах світу збираються на чергову глобальну акцію проти російської агресії.

В Мілані акція триватиме 3 дні, з 14 по 16 жовтня. Протягом трьох днів небайдужі українці розповсюджуватимуть листівки біля станцій метро та в центрі Мілану.

А в неділю, 16 жовтня на пл. Кордузіо у Мілані, о 15.30, пройде флеш моб на підтримку глобальної акції Stop Putin’s War in Ukraine.

Події в Криму та на Сході Україні уже майже не висвітлюються світовими медіа, розпочата Путіним гібридна війна ніколи не припинялась і продовжує забирати людські життя. Уже більше 30-ти громад в різних країнах долучилося до нашої ініціативи.

Запрошуємо всіх долучитись до акції – #StopPutinsWarInUkraine

Наші вимоги:

1. Вивести з території України всі російські окупаційні війська, а також повернути назад в Росію всю зброю та воєнну техніку.

2. Посилити (збільшити) спостережну місію ОБСЄ до 24 годин на добу сім днів на тиждень, та допустити місію ОБСЄ до частини українсько-російського кордону який Україна тимчасово не контролює – адже російсько-сепаратиські війська припиняють атаки тільки тоді, коли спостерігачі ОБСЄ присутні на фронті.

3. Звільнити громадян України, які незаконно утримуються під арештом – як на території Росії, так і в Криму – за політично мотивованими і сфабрикованими звинуваченнями.

Разом ми сила!
Слава Україні!

Звернення учасників міжнародної акції на підтримку України «StopPutinsWarInUkraine»

_______________________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українці не готові до Європи: висновок після року перебування за кордоном

Українська митниця оголошує війну автомобілям з іноземними номерами