in

В Мілані відбудеться перший Чемпіонат з футболу серед українських команд Ломбардії

Закликаємо усі українські асоціації, громадські об’єднання, а також активістів та футбольних ентузіастів підтримати ініціативу.

За ініціативою української громади та за інформаційної підтримки Генерального консульства України в Мілані 30 жовтня у місті Варезе відбудеться перший Чемпіонат з футболу серед українських команд Ломбардії.
Організаційний комітет чемпіонату запрошує усі зацікавлені українські футбольні команди регіону Ломбардія взяти участь у цьому спортивному святі.

Задля того, щоб проведення такого чемпіонату стало доброю традицією та у подальшому переросло в український чемпіонат Італії, закликаємо усі українські асоціації, громадські об’єднання, а також активістів та футбольних ентузіастів підтримати ініціативу та взяти саму активну участь у його проведенні.

За отриманням додаткової інформації щодо умов участі у чемпіонаті просимо звертатися до представників організаційного комітету: Юрій Голуб (м. Варезе, т. 3885848495, ел.пошта golubyuriy123@gmail.com), Микола Березенський (м. Мілан, т. 3203473860) та Василь Задворняк (м. Брешія, т. 3890909179)
_________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Допоможіть знайти Тетяну Шубіну

Італія відкликала свою кандидатуру на проведення Олімпіади-2024