in

В Неаполі із аншлагом пройшов концерт студії «Квартал 95»

Після гучних виступів у Німеччині, Великобританії і Франції найвідоміші коміки України в квітні побували в Італії!

 

Їх концерт відбувся в Неаполі 22 квітня у театрі Палапартенопе. А це означає, що глядачі окунулися в море  жартів та нових гумористичних номерів.

L'immagine può contenere: 8 persone, persone che sorridono, persone in piedi

Студія «Квартал 95» – це гумористичне шоу, що представляє інтерпретацію подій, які відбуваються в суспільно-політичному житті України, через призму здорової іронії та сарказму.

У шоу по-доброму і від душі сміються над політиками і спортсменами, музикантами і телезірками. «Квартал» б’є рекорди телевізійних рейтингів, а вдячні глядачі переповнюють зали де проходять їх виступи.

L'immagine può contenere: 21 persone, persone che sorridono, folla e spazio all'aperto

«Хочу подякувати всім Українцям які прийшли на концерт студії. А також, всім хто допомагав в його організації. – Написав у ФБ організатор заходу український підприємець Микола Олексів.

Понад 2000 глядачів, аплодували Володимиру Зелінському та його команді. Всі залишилися задоволеними, зала співала пісні улюблених коміків, брала участь в їх жартах. Більшість демонстрували «знання матеріалу», адже стежать за проектом Студії «Квартал 95». 

L'immagine può contenere: 4 persone, persone sul palco, notte e concerto

Це вже третій концерт зірок української сцени, який проходить в Неаполі. До цього, завдяки стараннями Миколи Олексіва, тут побував Дзідзьо та Тіна Кароль, а також пройшло концерти Катерини Бужинської, DJ Юліка (Назара Гука), Віктора Павліка, у меншому форматі. Так, крок за кроком, завдяки організації культурних заходів високого рівня, у Неаполі будується українська діаспора.

L'immagine può contenere: 1 persona, con sorriso, persona seduta

“До зустрічі на нових концертах, море емоцій гарантовано!!!” – обіцяє організатор, натякаючи на можливу зустріч із українськими артистами в майбутньому.

Чекаємо на нові заходи та нові емоції.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Чи можливо оформити шлюб в українському консульстві в Італії?

Донбас після АТО. Можливі сценарії розвитку