in

В Неаполі з аншлагом пройшов концерт Тіни Кароль

Концертна програма Тіни Кароль – це симбіоз жіночих історій, виражених в піснях і танцювальних постановках в модерному стилі. Вона виражає жіночність голосом, музикою та тілом у супроводі світлового та відео шоу.

 

Українські артисти не часто тішать своєю творчістю українців в Італії. І це – не дивно: щоб взятися за організацію заходу високого рівня за кордоном потрібно мати не лише досвід і здібності в цій сфері, але й піти на значний ризик.

Наша естрада не є настільки розкрученою за кордоном, щоб зацікавити іноземців, а також, попри величезну кількість українців в діаспорі, нема певності що вони прийдуть на концерт. Цьому є кілька пояснень. Одна із них – тривале проживання поза межами культурного простору України змінюють музичні уподобання і роблять невідомими артистів, які є мегапопулярними в Україні.

Українські імпресаріо не готові іти на такий ризик, Адже витрати на організацію концерту є немалими: перевезення, готелі, гонорари, оренда, перетворюють такі заходи на непевні проекти. Тому, любителям української естради доводиться задовільнятися самодіяльністю.

Оголошення концерту Тіни Кароль в Неаполі стало гарним сюрпризом для української громади в Італії. Чому лише в Неаполі? Питали користувачі соціальних мереж. А в Римі? А в Мілані коли буде? Та артистка виступила на Апеннінах з єдиним концертом, завдяки старанням підприємця Миколи Олексіва.

L'immagine può contenere: 1 persona, incendio

Отож, 11 лютого Неаполь зустрічав популярну співачку Тіну Кароль. Театр Партенопе був переповнений вщерть. Ще б пак, зі сцени звучатиме голос Народної артистки України, королеви українського шоу, яка заслужила найвищу нагороду у номінації “Найкраща співачка 2017 року”, обійшовши Олю Поякову та Злату Огнєвич.

Тіна почала виступ із своїх хітів у супроводі шоу-балету. Пісні українського репертуару сподобалися залу найбільше.

L'immagine può contenere: una o più persone, persone sul palco, persone che ballano e notte

Артистка ставила великий акцент на сексуальність, що є нетиповим для європейських співачок, проте вітається в східноєвропейському суспільстві. На концерті вона була одягнена у прозорій червоній шовковій сукні та латексних панчохах, яку змінила зваблива золота сукня, що вигідно підкреслювали принади її фігури.

Концертна програма Тіни Кароль – це симбіоз жіночих історій, виражених в піснях і танцювальних постановках в модерному стилі. Вона виражає жіночність голосом, музикою та тілом у супроводі світлового та відео шоу.

L'immagine può contenere: 1 persona, con sorriso, sul palco

Зворушливим моментом стало освідчення в коханні одного із глядачів у залі. Хлопець підніс своїй дівчині букет червоних троянд та перстень із пропозицією одруження. Так на сцені народилася щаслива пара наречених.

Артистка емоційно спілкування із публікою і отримувала у відповідь захват залу.

L'immagine può contenere: 1 persona, sul palco, in piedi, concerto e notte

Концерт закінчився надто швидко, щоб задовольнити публіку спраглу до якісного українського шоу. Та хіба можна наситити прагнення святкового дозвілля, нових вражень, художніх відкриттів і позитивних емоцій?

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В Неаполі знайшли мepтвoю молоду українку з Тернопільщини

Що сталося на концерті Тіни Кароль в Неаполі?