in

В посольстві США в Італії триває виставка художниці акварелістки з України

У престижній галереї посольства Сполучених Штатів в Італії, призначеній експозиціям іноземним артистам світового рівня, проходить виставка акварелей української художниці Алли Зарваницької

Risultati immagini per alla zarvanytska

Алла Зарваницька закінчила Київський Державний художній інститут (зараз Академія мистецтв) за напрямком архітектура. Тому тематика її картин продиктована професійною підготовкою, а найближчим для творчості є урбаністичний пейзаж.

 

На експозиції бачимо мальовничі місця Рима та середньовічних містечок регіону Марки, фрагменти архітекрурних пам’яток Італії, картини із життя міст.

Risultati immagini per alla zarvanytska

Та, останнім часом, у її доробку з’явилася нова тематика. Під впливом натхнення Алла Зарваницька малює квіти. Ці картини мають неабиякий попит у любителів живого рукотворного мистецтва.  Проте вони є дуже рідкісними, бо художниці не пише їх, якщо спочатку ці квіти не розцвітуть у її душі.

Risultati immagini per alla zarvanytska

Народилася Алла Зарваницька у Тернополі, після завершення навчання працювала архітектором у Києві, одночасно співпрацюючи з галереями України, країн екс-Югославії, Чеської республіки, Польщі, Ірландії.  Кілька років живе в Празі, де працює архітектором і художником-акварелістом, приймаючи участь у колективних виставках.

Risultati immagini per alla zarvanytska

 

У 1997 році переїжджає у Рим. Для отримання європейської освіти, поступає в університет Ла Сапієнца на факультет архітектури, та продовжує професійну і творчу діяльність.

Відвідувачі виставки захоплювалися технікою виконання картин мисткині. Проте вона зауважила: «Складним в моїй роботі є не вимальовування деталей. Техніки також із часом можна навчитися. Я багато працюю над завершенням картини, над тим, щоб надати їй власного характеру та емоційності, яка передаватиметься глядачу.

Risultati immagini per alla zarvanytska

 

 У столиці Італії мисткиня провела цілий ряд персональних та колективних виставок. Експозиція у посольстві США, є свідченням визнання високої майстерності її пензля, а також  політичною підтримкою України Сполученими Штатами Америки.

Маріанна Сороневич

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В Римі завершилася виставка сучаних українських художників

В Італії анулюють неоплачені штрафи та податки