in

В Римі завершилася виставка сучаних українських художників

У мистецькому просторі Galleria Domus Romana пройшла виставка живопису сучасних українських художників «Esposizione di dipinti di artisti ucraini contemporanei».

 

Однією з найважливіших складових арт-життя була та залишається активна виставкова репрезентація. У сучасній Україні важливе місце займають: розмах мережі галерей, діяльність арт-салонів, презентації різних мистецьких та творчих об’єднань, які з успіхом функціонують та мають можливість представляти художників за межами країни, пише Ірина Козак для UA modna.

Про українських художників в Італії 1/1

Сімнадцять українських сучасних митців приїхали до італійської столиці, щоб продемонструвати не лише своє бачення навколишнього світу, але й високий рівень українського сучасного мистецтва та конкурентоспроможність на світовому мистецькому поприщі!

Про українських художників в Італії 1/1

Проект організований за співпраці власника галереї «Art online Ukraine» Віктора Преображенського та художниці Інни Євтушенко. Сімнадцять українських сучасних митців приїхали до італійської столиці, щоб продемонструвати не лише своє бачення навколишнього світу, але й високий рівень українського сучасного мистецтва та конкурентоспроможність на світовому мистецькому поприщі: Нана Артамонова, Тетяна Колесник, Аскольд Кучер, Олена Лещенко, Ольга Лец, Марина Лянтце, Анна Магдіч-Уварова, Галина Петрова, Іван Притула, Ліза Самохіна, Олеся Ткаченко, Ірина Семенюта і Сергій Удовік, Олексій Самко, Анастасія Власенко, Інна Євтушенко, Олена Воткаленко і Світлана Яценко.

Про українських художників в Італії 1/1

Інна Євтушенко ось уже півтора року мешкає в Римі та навчається в художніх школах-студіях акварелі та живопису. Виставка в Galleria Domus Roman, яка проходить цими днями, не перший мистецький захід, який вдалось організувати та провести Інні, і, спостерігаючи за її ентузіазмом та завзятістю, очевидно не останній. Мені пощастило поцікавитись особисто, як виникла ідея цієї масштабної виставки.

Про українських художників в Італії 1/1

«У мене давно виникла ідея познайомити італійців з нашими українськими художниками, привести виставку до столиці Італії, країни, де мистецтво зароджувалось та надавало орієнтири розвитку. Коли про це думаєш, здається все дуже легко, та насправді процес зайняв багато зусиль та часу. Віктора я знаю вже давно, близько десяти років. За роки співпраці в сфері мистецтва, ми стали хорошими друзями, тому, очевидно, я не могла не запропонувати йому привезти до Риму українських художників, з якими він співпрацює в Україні. Спочатку це були розмови між двома друзями, та, коли почали займатись серйозно, – зрозуміли, який об’єм роботи нас чекає, але відступати було нікуди».

Про українських художників в Італії 1/1

Виставка проходила з 10 по 17 жовтня, у мистецькому просторі Galleria Domus Romana (in Via Quattro Fontane, 113 Roma) пройшла виставка живопису сучасних українських художників «Esposizione di dipinti di artisti ucraini contemporanei».

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Які податкові знижки в Італії можна отримати за утримання дітей

В посольстві США в Італії триває виставка художниці акварелістки з України