in

В Удіне відкрили перший пам’ятник героям Небесної Сотні

30

Перший в Італії пам’ятний знак героям Небесної Сотні та воїнам, які віддали своє життя за волю і незалежність України на Донбасі, освятили цими вихідними.

Про це повідомляє VIDIA із посиланням на прес-службу УПЦ КП.

Освячення відбулося в рамках візиту до Італії голови Управління зовнішніх церковних зв’язків архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона. Він відвідав громаду на честь святого великомученика Мини та преподобного Паїсія Величковського у місті Удіне в Італії.

Монумент було споруджено біля місцевого храму за ініціативою та стараннями настоятеля парафії протоієрея Петру Парву та української громади.

«За Божественною літургією підносилися молитви за парафіян храму, український та італійські народи, Богом бережену Українську державу, за звільнення всіх полонених і заручників, захоплених і ув’язнених Росією та її колаборантами у Криму і на Донбасі», – йдеться у повідомленні.

Помолились і за убитих на Донбасі воїнів, які віддали своє життя за волю, незалежність і цілісність Української Держави.

Після освячення архіпастир звернувся до присутніх зі словом, в якому привітав українську громаду з визначною подією – відкриттям і освяченням першого в Італії пам’ятника сучасним героям України.

Владика зазначив, що відкриття пам’ятника є знаменним в той час, коли Україна намагається зайняти достойне місце в сім’ї європейських країн, а український народ веде боротьбу за гідність, незалежність, свободу та мир в Європі.

____________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В Римі презентуватимуть фільм ”Капелани”-побачити війну очима священиків

Українська культура торжествувала на Фестивалі ”УКРО”. Враження гостя свята