in

Святіший Отець Венедикт XVI молиться за жертви Чорнобиля

На загальній аудієнції   на площі перед базилікою святого Апостола Петра у Ватикані Папа Венедиктом XVI  висловив подяку всім родинам, державним організаціям, християнським спільнотам, які протягом цих років сприяли лікуванню потерпілих людей, особливо дітей, уражених наслідками трагедії в Україні

У чудовий весняний квітневий день 26 квітня, як і кожної середи, велика кількість паломників з усього світу взяли участь в загальній аудієнції з Папою Венедиктом XVI, що була проведена на площі перед базилікою святого Апостола Петра у Ватикані.

Серед присутніх була українська делегація. Сьогоднішню загальну аудієнцію Святіший Отець Венедикт XVI присвятив темі: “Жива традиція Церкви” У своїй катехитичній науці Папа наголосив, що церковна спільнота не належить тільки до своєї історичної дати, в якій вона вперше зродилася Церква охоплює всі часи і всі народи. Завдяки Святому Духові, якого нам послав Воскреслий Христос, життя Церкви продовжується у живій апостольській традиції у всі часи Божого народу. Апостольська традиція в Церкві має універсальний характер, вона сприяє ефективному поширенню Христової благовісті щодо нашого спасіння.

Святий Дух постійно уприсутнює у Церкві Господа нашого Ісуса Христа, який через апостольське служіння передається усім поколінням Нового завіту. Тому традиція Церкви вказує нам на живого Господа, який постійно приходить до нас, щоб визволити нас від гріха, освятити своїм Святим Духом і привести усіх до вічної слави Отця.

Після привітання вірних прочан різними мовами, Святіший Отець звернувся із закликом, в якому пригадав, що минає річниця техногенної катастрофи на Чорнобильській атомній станції.

“Саме сьогодні обходимо двадцяту річницю трагічної події, яка сталася на Чорнобильській атомній електростанції. З цієї нагоди хочу висловити мою щиру подяку всім родинам, державним організаціям, християнським спільнотам, які протягом цих років сприяли тому, щоб прийняти на лікування потерпілих людей, особливо дітей, уражених наслідками цієї страшної трагедії. – сказав Святіший Отець.

Молячись за жертви цього лиха таких величезних масштабів і за тих, хто носить до цього часу на своєму тілі знаки від чорнобильської аварії, просімо в Господа світла для тих, хто відповідає за долю людства, щоб спільне зусилля сприяло використанню будь¬якої енергії на служіння миру, шануючи потребам людини й природи”.

За повідомленніми Радіо Ватикану

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українська бібліотека у Венеції Местре

Смерть чатує за кермом і у воді