in

Юлія Згоннікова перемогла в конкурсі ”Міс італійська мама 2018”

Юлія Згоннікова, що проживає поблизу Падови, стала “Miss Mamma Italiana in gambe 2018”.

 У фіналі 25-го національного конкурсу, який нагороджує італійських матерів, серед найкращих виявилася українка Юлія Згоннікова з Массанцаго.

44-річна Юлія Згоннікова з Массандзаго піднялася на подіумі національного конкурсу та отримала звання  “Miss Mamma Italiana in gambe 2018”“

 

25-ий національний фінал конкурсу «Міс італійська мама», пройшов в неділю, 1 липня в театрі Верді у Чезені. У ньому змагалися матері у віці від 25 до 45 років. Конкурс винагороджував не тільки красу, але і посилює роль матері як жінки, яка займається сім’єю, роботою та робить внесок у суспільство.

Результат пошуку зображень за запитом "Yuliya Zgonnikova"

18 фіналісток приїхали із різних частин Італії. Спочатку вони виходили на подіум в одязі, що представляв їх особистість, потім – у купальнику. Всі учасниці пройшли конкурс майстерності, продемонструвавши вокальну чи хореографічну вправність, гімнастичні вправи чи різні творчі навики до яких вони залучали чоловіків та дітей.

Переможниці

thumbnail_Vincitrici Miss Mamma Italiana 2018-2

Журі оголосили переможницею, та нагородили короною і скіпетром «Міс Mamma Італії 2018 року», 34-річну Наташу Фато із провінції Косенца. Вона живе в шлюбі 7 років і є мамою трирічного Мікеле.

Юлія Згоннікова з Массандзаго, 44-річна менеджер по експорту та матір Вероніки, виграла титул “Miss Mamma Italiana in gambe”.

“Щирі вітання Юлії Згонніковій, представниці регіону Венето на подіумі всеіталійського конкурсу “Miss Mamma italiana” – розповідає її подруга Олена Яневич. – Пані Юлія приїхала в Італію 13 років тому з міста Дніпро. Живе та працює поблизу Падуї. Увійшовши в 12-ку найчарівніших мам Італії, Юлія протягом всього 2018, та до червня 2019 року, представлятиме Венето як Madrina Miss mamma italiana та допомагатиме у організації відбіркових турів до наступного конкурсу. Бажаємо успіхів чудовій мамі Юлії”.

Переможниці конкурсу стануть головними героями календаря “Miss Mamma Italiana 2019”.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 _____________________________________________ 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Їх сила волі безмежна: італійський співак поділився своїми враженнями від українок

Українці вибороли 9 медалей на чемпіонаті Європи з веслування у Римі