in

Запрошуємо до участі у VIII Чемпіонаті Світу з футболу серед команд української діаспори

Президентам спортивних товариств та футбольних клубів, небайдужим людям.

 

 

Шановні пані і панове,

минув короткий час з моменту проведення на Київщині VІI Чемпіонату Світу серед Українських Діаспорних команд з футболу, в якому взяли участь збірні українців Іспанії, Молдови, Білорусі, Ізраїлю, Польщі, Австрії, ОАЕ, США, Болгарії, Чехії, Естонії. Це було справжнє Свято Спорту. Спогади про цей чудовий захід і надалі залишаються знаковими та яскравими. Вкотре хочемо висловити глибоку вдячність Вам особисто та усьому організаційному комітету за неабиякі зусилля по підготовці Чемпіонату.

Захід відвідала велика кількість місцевих мешканців та гостей області. Його висвітлювали численні друковані, радіо- та телезасоби масової інформації. Чемпіонат набув якості незалежного та національного. І в цей період, коли Україна перебуває в центрі світових подій, одночасно реформуючись та інтегруючись у євро-атлантичне співтовариство, ми маємо бути разом і по-справжньому продемонструвати нашу єдність Діаспори та Батьківщини.

Запрошуємо Вас взяти участь у Восьмому Чемпіонаті Світу з футболу серед українських діаспорних команд у період з 9 по 15 вересня 2019 року, який цього разу відбудеться у містах Ірпінь, Буча, Вишгород та Бородянка, що у Київській області. Зважаючи на цьогорічний досвід, українська сторона – Ірпінська міська рада (в.о. Голови п. Попсуй А.В.), Бучацька міська рада (Голова п. Мосціпан Й.М.), Вишгородська міська рада (Голова п. Момот О.В.), Бородянська селищна рада (Голова п. Сахарук О.В.), Київська обласна державна адміністрація (Голова п. Терещук О.Д.), Київська обласна федерація футболу (Президент п. Москаленко Я.М.) та керівництво Ірпінського університету фіскальної служби України (Ректор п. Пашко П.В.) візьмуть на себе організацію побуту спортсменів (проживання і харчування, транспортування по місту та області, дозвілля та екскурсії), проведення футбольних матчів (стадіони, суддівство ігор). Ми, МОУГ «Четверта Хвиля», у свою чергу беремо на себе забезпечення команд-учасниць з різних країн світу, спортивну частину заходу (підготовку регламенту, календаря змагань). Мінмолодьспорту України (Міністр п. Жданов І.О.) та Світовий Конгрес Українців (Президент п. Євген Чолій) сприятимуть у фінансуванні заходу, а НОК України (Президент п. Бубка С.Н.) , Федерація Футболу України (Президент п. Павелко А.В.) допомагатимуть з нагородною атрибутикою. Витрати на вступний внесок турніру, приїзд до місця проведення змагань та від’їзд спортсмени здійснюють за свій рахунок або за рахунок відряджаючих організацій.

Проведення Чемпіонату стало доброю традицією. Ось вже восьмий рік поспіль ми закликаємо до співпраці усі зацікавлені футбольні команди українців з різних куточків світу, громадські організації, добродіїв, журналістів.

Щорічна традиція організації Чемпіонату сприяє побудові містків дружби між українцями з різних континентів, а також стає додатковою нагодою висвітлити життя закордонного українця. Змагання стануть окрасою культурно-масових та спортивних заходів у цей період як для зазначених міст, області, так і для всієї України.

Шановні краяни, просимо вашого всебічного сприяння у забезпеченні організації та проведенні цього дійства, яке стане ще одним свідченням єднання української еміграції з рідною Країною. Впевнені, що спільні зусилля, наснага та бажання дадуть плідні результати. Сподіваємося на підтримку і співпрацю з вашого боку, як діаспорян та нашої сторони – Міжнародного Об’єднання Українських Громад «Четверта Хвиля» – як ініціатора та засновника Чемпіонату Світу Українських Діаспорних команд з футболу.

СЛАВА УКРАЇНІ !!!

З повагою,

Президент МОУГ «Четверта Хвиля» Роман Галущак

Голова Організаційного комітету Ігор Бокій

За детальнішою інформацією звертатися за тел. 1 (647) 886-1905 в Канаді

та адресою електронної пошти: bokiy_ih@yahoo.com Skype – ihor.bokiy1

____________________________________________________________

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Art Bridge – il ponte dove si incontrano le culture e i popoli

Art Bridge – міст на якому зустрічаються мистецтво та культури