in

Націоналісти побраталися

   У квітні депутат фракції Всеукраїнського об’єднання “Свобода” у Верховній Раді України Андрій Іллєнко та керівник Міжнародної служби партії Тарас Осауленко відвідали Італію на запрошення ультраправої італійської партії “Форца нова”.

На зустрічі політики обговорили шляхи розвитку співпраці українців з італійськими побратимами та сприяння більш змістовній діяльності Альянсу європейських націоналістичних рухів – повідомляє сайт партії «Свобода».
Відбулися також зустрічі свободівців із представниками українських трудових мігрантів, зокрема паном Ігорем Пархуцем, головою осередку прихильників “Свободи” у Мілані та головою профспілкової асоціації працівників- іммігрантів в Італії «Правосуддя».

 «Ідеологічні засади націоналістичної партії “Свобода”, побудовані на кращих традиціях української політичної ідеї, що беруть початок з величі княжих часів, козацької аристократії та знаходять своє продовження, в роботах сучасних ідеологів націоналізму. У підвалини розвитку суспільства вони ставлять ідею, а матерію вважають вторинною. Це та основа на якій відбувалось обговорення сучасних проблем, зокрема суспільного розвитку в Україні та Італії» – поділився своїми враженнями із «Українською газетою» пан Пархуць.

«Спілкуючись із представниками ВО «Свобода» я переконався, що  їхнє бачення майбутнього України, як держави, що йде в ногу з європейською спільнотою. А основні  погляди політичного та економічного устрою країни є такими, які допоможуть Україні вийти із теперішнього економічного колапсу та стати в один ряд із сучасними європейськими державами, що і нам, українцям за кордоном, допоможе повернутися до своїх домівок та гордитися своєю Батьківщиною» – завершив пан Пархуць

Нагадуємо що Форца нова (Forza Nuova) це італійський екстримальний правий політичний рух, який іноді називають неофашиським. Заснована в 1997 році, партія відкидає ярлики і визначає себе «національно-популярний рухом, за межами визначень правих чи лівих». За підсумками виборів у 2013 році вона не увійшла ні у Парталемнт, ні у Сенат.

Маріанна Сороневич

Ми готові підтримати ініціативи України в інтересах її громадян. – посол Італії в Україні

Італія: новий уряд, старі проблеми