in

15 ознак того, що ви стали італійцями

Навіть якщо ви живете в Італії, на ваш погляд, зовсім недовго, до вашої “культурної ідентичності” починають “чіплятися” італійський стиль життя і місцеві звички.

Кожен  іммігрант з часом стає трохи італійцем. Яким чином можна зрозуміти, що у вас загорівся латинський вогонь? Деякі ознаки, на які ви можливо ви вже навіть не звертаєте увагу, свідчать лише про одне: ви перебуваєте в Італії досить довго.

1. Якщо кава – то лише еспресо

Колись ваш ранок починався з чаю, чи горнята кави “Нескафе”, з вершками або молоком. Що ж сталося з цією звичкою, виробленою роками?

Ви п’єте еспресо вранці, ввечері, після обіду і взагалі в будь-який момент дня? Ймовірно, ви живете в Італії надто довго..

2. Ви забули інші іноземні мови

Ви розумієте що пробули в Італії занадто довго, коли починаєте говорити на інших іноземних мовах, які знали до цього на задовільному рівні, як 14-річний італійський студент.

Залагоджуєте особисті справи в товаристві друзів
Зрозуміти, що ви прожили в Італії занадто довго, можна коли ви просите друзів піти разом із вами для залагодження особистих справ. Наприклад, разом краще сходити в поштове відділення, мерію поліклініку, чи лікарню.

3. Ви обожнюєте морозиво

Якби хтось на батьківщині запропонував вам «піти на морозиво», ймовірно ви б відмовилася: «Як так, я ж не дитина, а доросла людина!» А тепер ви без проблем можете зустрітися зі своїми друзями, і ми піти разом «на морозиво» незалежно чи чоловік ви, чи жінка. В крамниці, півгодини очима скоштувавши усі смаки, ви щасливо сидітимете на лавці, облизуючи вафельний конус.

4. Сонцезахисні окуляри стали незмінним аксесуаром, навіть у приміщенні

“Є два типи людей, які носять окуляри в приміщенні: сліпі і придурки,” – казав Ларрі Девід. Тоді багато італійців або сліпі, або самі розумієте хто.
 Носіння сонцезахисних окулярів з 40% затіненням лінз в приміщенні – звичайна річ. Для італійців сонцезахисні окуляри це – ознака стилю, а також вони дають можливість дивитися на співрозмовника, уникаючи при цьому прямого зорового контакту, що додає впевненості в собі.

5. Ви менше контролюєте свої емоції

До того, як приїхати в Італію, нормою було тримати себе в руках і не викривати своїх почуттів. Зараз здається, що ваша душа розм’якла і ви більше не бачите в бурхливих виявах почуттів нічого поганого, і в чоловічих сльозах – теж.

6. Парковка на тротуарі

Ви можете зрозуміти, що стали італійцем якщо невеликі площами простору починають служити вам за звичне місце паркуванню, перешкодами не стають ні  наявність сміттєвих баків, ні наявність дорожнього знаку про заборону залишати авто.

7. Ви п’єте вино за обідом

Ви готуєте ситний обід і автоматично дістаєте з холодильника пляшку червоного (або білого). Чи не помічали раніше за собою “обідньої пияцтва”? Вітаємо, ви стаєте італійцем.

8. Букатіні і спагетті – не одне і теж! Їх не можна вживати з однаковим соусом !!!
Коли ви лише приїхали в Італію, то не розрізняли типи макаронних виробів, а тепер знаєте не лише мінімум десяток різних назв, але й соуси, які найбільше їм підходять.

10. Ви часто говорите “Boh”.

Цей не зовсім зрозумілий вигук, з часом не лише набув змісту, але й увійшов в щоденний вжиток.

11. Ви снідаєте печивом з капучіно.

Ковбаски чи яйця на сніданок? Ні, що ви, тепер зранку ви надаєте перевагу печенню, чи круасанам.

12. Біде стало необхідним

Пригадуєте як Адріано Челентано мив ноги в біде у відомому фільмі? Ми також тоді не до кінця розуміли його призначення і спосіб застосування. Тепер із цим жодних проблем немає.

13. Ви їдете на канікули в серпні

Ви плануєте свою відпустку виключно у серпні, які і ваші італійські родичі, колеги по роботі, чи сусіди, як, зрештою, – усі італійці.

14. Ви говорите жестами

Крім італійської мови ви вивчили мову італійських жестів і тепер це допомагає вам у спілкуванні без слів.
15. Масло, сметана та майонез тепер не є незамінними, а оливкова олія – так
Вершкове масло і сметана стали рідкісними інгредієнтам у ваших стравах, а святкові чи буденні салати ви із задоволенням заправляєте оливковою олією, а не майонезом.

_____________________________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

21 травня в усій Італії чарівна “Ніч музеїв”. Ціна за вхід-1Є

Як знайти роботу в Італії через регіональні центри зайнятості