in

Чому слов’янки вирізняються в натовпі за кордоном

Їдучи за кордон ми кладемо в чемодан речі, які любимо, не замислюючись про те, наскільки незвичайними вони можуть бути для жителів іншої країни. 

 Переїжджаючи жити в інше країну ми веземо із собою наш менталітет та наші смаки в одязі.

Risultati immagini per жінка італія

Хоча Україну та Італію розділяє не так вже й багато кілометрів, а Україна є європейською державою, яка за стилем, в принципі, не повинно відрізнятися, однак, це не так.

На відміну від слов’янських націй, жителі Італії по іншому ставляться до зовнішнього вигляду і одягу. Як свого, так і оточуючих.

Що стосується італійських жінок, їх вибір одягу і взуття часто пояснюється практичністю. Як правило, вони одягаються не надто помітно, завжди відповідно до місця і часу. Італійки надають перевагу одягу, який не сковує рухи і в якій не страшна різка зміна погоди. Це наприклад джинси і футболка, куртка або кардиган, взуття без підборів (кросівки, кеди, балетки), плаття з легінсами і шарф. Останній елемент гардероба – головний аксесуар майже кожної італійки.

Risultati immagini per українська мода базар

На італійських жінках можна вкрай рідко побачите, хутро одяг з вишивкою, люрексом, чи яскраво червоний колір. Що стосується прикрас, італійки рідко носять золото. Вони надають перевагу сріблу або біжутерії.

Головна відмінність італійок від слов’янок – це непродуманість образу, здається, що їх  недбалість кричить: мені все одно як я одягнена. У мене є справи важливіші.

У словянок, зокрема українок підхід зовсім інший. Надмірна нарядність, яка не відповідає моменту, короткі спідниці, взуття на підборах і шуби – це нонсенс, який в Італії притягує погляди перехожих…

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

Cлідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

 

Легальні і напівлегальні способи ввезення іноземних авто в Україну

Перехід на літній час в Італії: коли і навіщо переводити стрілки