in

Ніхто не задумується, яким чином заробітчанам даються гроші

Погляд блогера з України.

Кілька днів тому, перетинав на автобусі кордон з Польщею.

Здавалось весь автобус окрім нас двох складали суто заробітчани. Прибиральниці готелів, далекобійникі, будівники. Ви зрозумійте рівень масованого виїзду за кордон українців якщо з районного центру Івано-Франківської області міста Долина їде прямий автобус до міста Лодзь. Цікаво, чи є такий автобус прямий до Києва?

Часто в мережі, зустрічаю інформацію від розумників, що мовляв як же гарно що ці люди приносять гроші в державу. Але ніхто не задумується, яким чином даються ці гроші. Безправні, особливо на перших місяцях роботи, люди залишають свої родини на кілька місяців. Діти, жінки, чоловіки живуть окремо один від одного по кілька місяців відвикаючи один від одного.

Кажуть, мовляв ці люди приносять європейські практики в Україну. Ага, особливо після безпросвітного переміщення у стилі “робота-житло”. Так, ти дуже просвітишся “европейськими практиками”. Ще й після повернення зустрівши нашу буденність районного центру, де мало що змінюється.

Через кілька років підуть перші покоління людей, які виросли самі по собі (з дітей), а частина з них (батьків) вже не повернеться.

Це трагедія, що у нас цілі райони і села їдуть за кордон, і при тому ми маємо такі є-декларації.

Vitalii Ovcharenko

___________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

У Нола (NA) інавгуровано українську школу

В аеропорту “Бориспіль” візи видаватимуть цілодобово