in

Відгомін концерту “Океану Ельзи” в Мілані

   Цього року, у Мілані, у приміщенні клубу Алькатраз, відбувся концерт українського гурту «Океан Ельзи», в рамках ювілейного туру по Україні та за кордоном  «Океан Ельзи – 20 років разом!»

Я вперше була на концерті такого рівня. Знаєте, стало модно розгулювати по Мілану у вишивці. Саме так одягнулися більшість глядачів концерту. У залі людно. Ніби зараз буде дискотека, де для тебе буде співати улюблений виконавець. Всі з нетерпінням очікують початку. У залі немає стільців «А зможемо вистояти?» – роздумую. «Зможемо, бо будемо танцювати,»- втішаю себе.

Трішки запізнилися артисти… Вже зібралися всі фани гурту… Чекають… Аплодують… Початок. Виходить соліст Святослав Вакарчук та музиканти. Вітаються. Звучить пісня «Там, де нас нема». Піднімаються вверх руки у всіх присутніх глядачів, знімають на телефони, відеокамери, фотоапарати, літають синьо – жовті прапорці. Святослав звертається італійською: «Коме стай?» (Як справи?) Відказуємо: «Бене!» ( Добре!)
 –  В нас теж все бене! Сподіваємось, що в кінці буде теж…

 – Беніссімо! (Краще!)
 – Як ваш настрій сьогодні?
 У  відповідь оплески.
– Спробую ще більше вам його підняти.

І починає співати. Одна за одною звучать пісні: «Коли тобі важко», «Ти собі сама», «Сьюзі», «Майже весна», « 911», «Без бою», «Відпусти», «Модель», «Вище неба»…

 Ви знаєте, я ніколи не думала, що чути наживо, в Італії, пісні «Океану Ельзи»  – це так захоплююче! Найпалкіші фани прийшли заздалегідь та стоять біля самої сцени. Ми з подругами прийшли пізніше. Стоїмо не так близько. Слухаємо. Підспівуємо. Там, позаду, на підвищенні  ще примістилась велика кількість глядачів. Аплодуємо, танцюємо, знімаємо фото, отримуємо багато насолоди від пісень океанів. Яскраве шоу, різнокольорове освітлення, захоплююча атмосфера, справжній кайф…  Музика цього гурту багатожанрова, фантастична, сучасна, неперевершена!!!

 Вручили квіти солістові Святославу, хтось передав на сцену наш прапор. І Вакарчук поклав на плечі і продовжував нам дарувати пісні. У творчості виконавця, автора музики та пісень, переважає ліричний настрій. Святослав пише неперевершені українські пісні. Справжній патріот, бо без нього не обійшлося жодної революції в Україні. Його музика звучала на головній площі нашої держави – Майдані Незалежності під час Помаранчевої революції 2004 року та Революції гідності 2014 року. Тексти його пісень є актуальними на протязі 2-ох десятків років.

 «Молодець! Браво! Дякуємо!» –  скандує увесь зал. Для глядачів звучали найкращі пісні: «Стріляй», «Більше для нас», «Зелені очі», «Незалежність», «Не питай»… Були вибрані кращі пісні з усіх 8 альбомів рок- гурту. Шквал овацій. Вони не стихають, продовжуються…

Двічі зал викликав океанівців на біс. І вони поверталися та продовжували співати. А ми стояли та із задоволенням слухали. Ми наповнилися незабутніх вражень, фантастичних емоції та піднесеного настрою. Нас затопило море хорошої музики. Та ні, цілий океан сучасної української музики…

Валентина КОВАЧ

______________________________________

Вам потрібна віза для в’їзду в Італію чи дозвіл на проживання в Італії? Не знаєте звідки почати і що для цього потрібно? Скористайтеся нашим безплатним сервісом он-лайн Migreat: імміграція в Італію або поставте запитання нашим фахівцям з імміграційних справ.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В Україні затверджено новий порядок визнання іноземних дипломів

Вартість нового закордонного паспорта в Україні