in

З Мілана в Україну вирушило 16 тон гуманітарнаої допомоги

Це – четверта поїздка об’єднання “Італія Україна Майдан” в цьому році, її загальна вага допомоги складає 60 тонн.

 

2 листопада з Мілана вирушив вантаж з гуманітарною допомогою в Україну. Це – найбільший з усіх попередніх: близько 16 тонн. Для асоціації “Італія Україна Майдан”, це четверта гуманітарна місія за цей рік. В цілому в Україну доставлено 60 тонн вантажів, серед них медикаменти, лікарняні ліжка, інвалідні візки, обладнання для операційних, іграшки, продукти харчування, ковдри, одяг, підгузники і дитячі візочки.

“Ми доставляємо допомогу безпосередньо в лікарні, дитячі будинки і центри для біженців і робимо це особисто” – пояснює Фабіо Prevedello, президент асоціації, яка з культурної поступово перетворюється в гуманітарну.

Бенефіціаріями є кілька українських міст: Слов’янськ, Краматорськ, Харків, Дніпропетровськ, Артемівськ, Бердянськ та Дніпропетровськ – постраждалих від АТО. Допомога збирається завдяки співпраці із Карітасом, пожежною службою Інверуно (Мілан). Місія отримала підтримку мерії міста Леньяно.

“Ми хочемо донести людям тепло і предмети першої необхідності зони військового конфлікту, намагаємося налагодити діалог і продемонструвати об’єднуючі елементи,” – пояснює Преведелло.

__________________________________________________________

 

Більше новин:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Долучіться до збору гуманітарного вантажу для лікарні у Вінниці

Верховна Рада узаконила трудову імміграцію