in

Відкрите серце України: 20 країн, сотні друзів

Зустрічайте учасників проекту «Відкрите серце України» в Італії!  11-12 листопада – Неаполь, 13-15 листопада – Рим, 16-17 листопада – Флоренція, 18-19 листопада – Венеція.

Двоє жителів Дніпропетровська Маріанна Гавриленко та Віталій Танцюра на власному автомобілі вирушили в навколосвітню експедицію під назвою Ukraine’s Open Hеart. Старт припав на 12 вересня, коли Дніпропетровськ відзначав 239-ту річницю, а фінішувати подружжя планує в день 240-річчя міста. За цей час вони мають намір розповісти світу про Україну, створити рідній країні позитивний імідж, популяризувати її.
Зараз можна говорити про перші результати, які мандрівники отримали.

Перші 5 днів Маріанна і Віталій провели в Україні. Спочатку урочисто попрощалися з Дніпропетровськом, потім організували у Києві та Львові великі презентації та майстер-класи з виготовлення ляльок-мотанок (їх взяли з собою як сувенір для українців, які живуть закордоном).
17 вересня подружжя виїхало за кордон рідної країни, і з цього почалося їх «далеке плавання» по Європі з визнаннями в любові Україні. Польща, Литва, Латвія, Естонія, Фінляндія, Швеція, Норвегія, Данія, Німеччина, Чехія, Австрія, Словаччина, Угорщина, Словенія, Хорватія, Румунія, Болгарія, Чорногорія, Македонія, Греція. Не багато не мало, а вже 20 країн зустріли автомобіль українців з розпростертими обіймами.
Так, теплий прийом і інформативне спілкування в Польщі їм організовувала громадський діяч Наталі Панченко, в Литві – українська громада на чолі з Наталією Шертвітене, у Латвії – Посол України в Латвії Перебийніс та Ольга Берга з «Об’єднання української молоді Латвії». В Естонії голова «Конгресу Українців Естонії» Віра Коник організувала мандрівникам інтерв’ю в прямому ефірі на радіо і прийом у парламенті Естонії, вони були в гостях «Товариства Українців у Фінляндії», «Союзу українок Скандинавії» і, звичайно присвятили час спілкуванню з українськими діаспорами і громадами. І це лише початок!

У кожній з країн Віталій і Маріанна не тільки розповідали про сучасну Україну, а й залишили на пам’ять подарунки – прапори України і лялечки. Більше того, вони навіть проводили майстер-класи з виготовлення мотанок, оскільки вони підкорили серця представників українських громад. Але й додому мандрівники приїдуть не з порожніми руками – в кожній з країн вони збирають відгуки про Україну у «Книгу побажань Дніпропетровська», яку потім передадуть до музею. А також подружжя щодня трудиться над фото та відеоматеріалами. Завершені ролики вже викладені в Ютуб.
До кінця 2015 року дніпропетровці планують закінчити європейський етап. Їх вже чекають посольства, журналісти та українські громади Італії, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії та інших країн. У наступному році – американський і азіатський етапи.

Простежити за ходом проекту та новинами від мандрівників можна на сайтах:
– kozaktravel.com.ua
– https://www.facebook.com/Ukraines-OPEN-HEART-1701838340027792/timeline/
http://vk.com/kozaktravel2015

Питання та уточнення можна задати за телефонами:
– Юлія Бурковська, координатор проекту: +380676589090;
– Віталій Танцюра, учасник експедиції: +380675667908.

________________________________________________

Більше новин:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італієць добу блукав Львовом у катафалку з покійником

Українська доглядальниця в Італії вийшла заміж за підопічного та отримала судовий позов