in

Українець серед конкурентів Grande Fratello

Ігор ді Джованні змагається за перемогу у популярній молодіжній програмі «Великий брат» (Grande Fratello 14). Хоча у хлопця неукраїнське прізвище, він походить з Києва.

 

 

У дитбудинку

26 років, народився 25 грудня в 1988 році в Києві, Ігор залишив свою країну у 12-річному віці. Не по своїй волі. Батьки покинули хлопчика коли йому було всього три роки. Разом із братом, він жив у дитбудинку. У далі його усиновила італійська сім’я і він переїхав на Сицилію. Тут закінчив середню школу і працює компанії, що належить його прийомному батьку, по оптовому продажу запчастин для вантажних автомобілів.

 

Перші кроки в шоу-бізнесі

Ігор важить 75 кг. при зрості у 180 см., блакитні очі і світле волосся – тип краси, яким захоплюються італійці. Мабуть це допомогло зробити перші кроки у шоу-бізнесі. Він працював моделлю та брав участь у програмі «Чоловіки і жінки» (Uomini e donne).

 

Рідний брат

Ігор залишив в Україні свого брата, з яким не бачився протягом чотирнадцяти років. Він був переконаний що Славіка усиновила інша родина. Вже у дорослому віці хлопець почав задумуватися над родинними зв’язками і почав шукати брата. Через Facebook, йому вдалося зв’язатися з колишнім товаришем по дитбудинку і нарешті отримати телефон Славіка.

 

Перша розмова була зворушливою: брат зізнався, що ніколи не був усиновленим. У час коли їх розділяли, Ігора переконали саме у цьому. Тепер найбільшим їх бажання є побачити один одного. Враховуючи участь у «Великому браті», можна не сумніватися, що це станеться в прямому ефірі.

 

Про себе

Він вважає себе дуже прямолінійним і щирим: “Я люблю простоту, ненавиджу лицемірство і брехню. Живу так, ніби повинен померти завтра. Я люблю життя, люблю повеселитися. Я люблю свою сім’ю, жінок і мою роботу “.

Маріанна СОРОНЕВИЧ

 Статті італійською тут

______________________________________

ІНШІ СТАТТІ, ЯКІ МОЖУТЬ ВАС ЗАЦІКАВИТИ:

 

На Сицилії завершуються ‘Дні України в Італії’

Вартість життя Галини Дячук – 150 тисяч євро