in

Програма”Report” з RAI-3 провела аукціон на підтримку сім’ї Анатолія Короля

Вчинок Анатолія Короля став зразком героїзму та боротьби з організованою злочинністю в Італії.

Нагадуємо що український будівельник загинув 29 серпня під час спроби запобігти пограбуванню супермаркету в Кастелло-ді-Цистерна (Na).

Його вчинок було визнано на найвищому державному рівні. Президент Італійської  Республіки Серджо Маттарелла вручив родичам Анатолія золоту медаль “За цивільні заслуги” у присутності міністра внутрішніх справ, Анжеліно Альфано, і Посла України в Італії, Євгена Перелигіна.


У Кастелло ді Чістерна, місті де загинув українець, було організовано велелюдну народну молитву та пішу ходу.


Жести солідарності із сім’єю Король на цьому не завершуються. У театрі Даль Верме в Мілані, редакція телепередачі RAI-3 “Report” провела аукціон нагород, отриманих в останні п’ять років. Серед них – престижна статуетка «Оскар ТБ».

Ведуча програми Мілена Габанеллі розповіла, що метою такого жесту є допомога сім’ї Анатолія. “Ми вже здійснювали таку ініціативу кілька років тому на користь середньої школи в Аквілі, яка постраждала від землетрусу. Виручені цього разу кошти передані пані Король, яка була присутня у залі “.

Мілена Габанеллі вважає вручення медалі українському герою – чудовим жестом. «Проте його дружина Надія, після повернення додому, може сподіватися тільки на свої руки та прибуток від роботи прибиральниці. А це – непросто із трьома дітьми. Знаємо, що власник супермаркета запропонував їй роботу, але щодня йти у місце де був убитий твій чоловік нелегка справа» – завершує журналістка.

М.С.

 

_____________________________________________________________________

 

 

П’яний українець спровокував ДТП і втік з місця події

Ігор Ді Джованні покинув дім Grande Fratello