in

Український вуличний Workout в Мілані

У міланському парку Семпіоне можна замилуватися перформенсом тренувань спортсменів, навіть не здогадуючись що вони – українці.

 

Пробираючись нетрями інтернету, натрапила на відео наших хлопчисьок-богатирів із Мілана. Їх вправи у центральному парку Семпіоне, настільки не вписувався у традиційне уявлення про середньостатистичного українця в Італії, що не познайомити із ними громаду було б злочином проти української журналістики в Італії.

Все це, звичайно, жарти, а тепер – нумо до знайомства.

 

Хлопці виявилися не тільки чудовими спортсменами, але й людьми приємними у спілкуванні.

Отже, все почалося із двох друзів Адріана Друка та Богдана Самелюка, які згуртували навколо Street Workout знайомих. Ми – за здорове і красиве тіло, щоб нічого зайвого не було» – починає розмову Адріан – «Street

“Workout  – дослівно – тренування на вулиці, мається на увазі не в залі, не «залізом», а вагою свого тіла» – уточнює він.

Основу гурту складають: Андріан, з Чернівецької області села Костичани; з цього ж села Роман, модель в Україні – охоронець в Італії; Богдан Самелюк  приїхав з Умані в Італії зайнятий у ресторанному бізнесі; Сергій – з Рівного де працював продавцем, в Італії він – маляр. До них долучаються  Тарас, Андрій, Микола, Іван та ще кілька хороших хлопців-молдован: Юліан, Микола, інші.

Познайомились вони рік тому, у 2014-му, у парку Семпіоне, улюбленому місці міланської молоді з різних кутків світу.

Адріан почув знайомий реп. «Підійшов, кажу: «Українець?» Так і познайомились з Богданом. Інші  хлопці приходять в парк, чують українську, російську, молдавську мови, знайомляться і починають займатись із нами».

«Наш вид спорту – street Workout/calisthenics, полягає в тому щоб добре себе почувати. Щоб мати гарну фігуру нам непотрібно спортзалів, достатньо виконувати різні вправи на перекладені, парковому газоні,  спортивному майданчику. Таким чином ми досягаємо поставлених результатів» – ділиться Богдан.

Хлопці не мають визначеного графіку тренувань, оскільки працюють по змінах, свої дії координують завдяки групі в Whatsapp. Коли погода перешкоджає вуличним тренуванням, йдуть у спортзал.

Яким же є стиль життя цих хлопців, що своєю фізичною формую не поступаються професійним спортсменам?

Виявляється секрет простий: «Здорове харчування, не палити, не вживати алкоголю, поважати оточуючих – пояснює Богдан. – Я стараюсь проводити час активно тобто: здійснювати цікаві поїздки за кордон, у гори, на море, їздити на велосипеді,  займатися сноубордом та іншими видами спорту із високим вмістом адреналіну» – розповідає Богдан.

«Скоро буде рік як я не вживаю алкоголь. Взагалі. Навіть італійське столове вино, пиво і решту слабоалкогольних напоїв. Ну і , звичайно не палю.  Спортивна форма? Я досить худий для свого зросту. Трошки рельєфу – є. головне тримати себе в формі в мої майже 27 років.» – Сміється Адріан.

В спорті Богдан  прагне досягнути спільних результатів та поділитись ними з іншими. На його думку це дуже круто, цікаво, а головне – корисно. «В житті прагну досягнути мети, стабільний доход та щаслива сім’ю» – Завершує він.

 

«В спорті я не прагну професійного результату, це – моє хоббі. Ну хіба що збільшити силу, витривалість, набрати пару кілограм м’язів. А в житті… – це складне питання. Мабуть, просто бути щасливим» – видає таємниці Адріан.

P.S. Заздалегідь прошу панів та панянок, які читатимуть ці рядки  не звертатися до автора за додатковою інформацією, чи контактами наших красенів. Приходьте безпосередньо в парк, за міланським замком Сфорца, та приєднуйтеся до тренувань.

 У наступних публікаціях ми продовжуватимемо знайомити вас із цими неординарними хлопцями.

Розмовляла Маріанна СОРОНЕВИЧ

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Двох українців затримали за крадіжки в магазинах електроніки у Гросето

Ватикан ввів нові правила для одружених священиків