in

Lycamobile пропонує дешеві тарифи для дзвінків в Україну

Мобільний оператор  Lycamobile розпочав роботу в Україні.

Про це на прес-конференції в Києві заявив Крістофер Тулі, генеральний директор Lycamobile.

За словами Аліраджи Субаскарана, власника Lyca Group, однойменний мобільний віртуальний оператор є найбільшим постачальником телеком-послуг для етнічних і національних спільнот. “Мільйони українців зможуть без перешкод спілкуватися зі своїми рідними в усьому світі”, – цитує Крістофера Тулі Новое время.

Lycamobile надає свої послуги в 22 країнах світу і принаймні в 10 з них є значна українська діаспора, підкреслив Тулі. За його словами, в планах Lycamobile наростити абонентську базу до 1 млн користувачів до кінця 2018 року. Він оголосив умови першого тарифного плану, який оператор запустить в Україні. За 130 грн. клієнт зможе упродовж 30 днів використати 16 гігабайт інтернет-трафіку, а також 300 хв для дзвінків і 300 текстових повідомлень. Упродовж тижня стартові пакети мають з’явитися в мережах дилерів-партнерів компанії.

Загалом для наших співвітчизників Lycamobile запустить п’ять-шість тарифів, пообіцяв Тулі.

Lycamobile надаватиме свої послуги на мережі ТриМоб – це мобільний підрозділ Укртелекому. За словами директора Укртелекому Юрія Курмаза, у ТриМоб буде інвестовано $2 млн. Для того, щоби забезпечити якість послуг для майбутніх користувачів Lycamobile. Нумерація, яку ТриМоб виділив для абонентів Lycamobile, розпочинається з (091)6хх-хххх.

За межами мережі ТриМоб клієнти Lycamobile зможуть скористатися роумінгом із Vodafone, розповів Курмаз.

____________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В Італії відбудеться концерт Тіни Кароль

Італійські медики працюватимуть на Чернівеччині