in

Чи можете ви користуватися пільгами в Італії? Обрахуйте ваш ISEE

Сайт Національного Інституту соціального забезпечення Італії (INPS) дає можливість самостійно розрахувати свій ISEE. В Італії з’явилася можливість розрахувати власний показник економічної ситуації онлайн

ISEE (Indicatore della situazione economica equivalente, еквівалентний показник економічної ситуації) – це індикатор рівня прибутків сім’ї. На його основі визначається можливість отримання пільг і соціальних послуг для малозабезпечених. Зокрема, це – матеріальна допомога на дітей, знижки на навчання в університеті, абонементи на громадський транспорт, харчування у шкільних їдальнях і т.п.

Щоб отримати пільги від муніципальних установ, необхідно, щоб значення показника ISEE знаходилося нижчий за показник, встановлений законом.

Сертифікат ISEE видається INPS, Національним інститутом соціального забезпечення. На офіційному сайті INPS опубліковано симулятор, який дозволяє розрахувати показник самостійно.
Він дозволяє користувачеві розрахувати фінансовий стан домашнього господарства і заздалегідь оцінити потенційний доступ до соціальних програм допомоги.

Щоб розрахувати ваш ISEE, слід зайти на сайт www.inps.it, клацнути по відповідному посиланню.
Або йти шляхом Servizi online> Accedi ai servizi> Elenco di tutti i Servizi> ISEE post-riforma 2015 року. Жодного PIN -коду для доступу до послуги виконувати не потрібно.

Пам’ятайте, що мова йде тільки про моделювання ситуації. Для офіційного розрахунку ISЕЕ необхідно зареєструватися на сайті INPS (в цьому випадку потрібен PIN-код) і провести підрахунок самостійно або можна отримати в патронатах, або профспілках.

____________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українців покарають за проживання не за пропискою

Українців в Італії запрошують приєднатися до «Маршу за Європу»