in

Команди з Італії отримали найбільше представництво в плей-офф Ліги Європи

Українські клуби показали в Лізі Європи не весь свій потенціал з блискучою грою “Линамо”, а також провалом “Металіста”.

Після завершення матчів 6-го туру групового турніру Ліги Європи стали визначилися всі учасники плей-офф другого за значимістю єврокубка.

В 1/16 фіналу вийшли 24 команди, до яких приєдналися 8 клубів, що зайняли треті місця в своїх групах в Лізі чемпіонів. У число “сіяних” потрапили 8 переможців груп, а також 4 команди з Ліги Чемпіонів, які набрали найбільшу кількість очок. Серед “несіяних” – другі колективи зі своїх груп, а також інші 4 клуби з Ліги Чемпіонів.

Найбільше представництво має Італія – 5 клубів. Україну у весняній стадії турніру представлятимуть “Динамо” і “Дніпро”.

“Сіяні”:

Переможці груп – “ДИНАМО” (Росія), “Боруссія” М (Німеччина), “Брюгге” (Бельгія), “Бешикташ” (Туреччина), “Зальцбург” (Австрія), “Інтер”, “Наполі”, “Фіорентина” (всі – Італія), “Евертон” (Англія), “Легія” (Польща), “Фейеноорд” (Голландія), “Динамо” К (Україна); з Ліги чемпіонів – “ЗЕНІТ” (Росія), “Олімпіакос” (Греція), “Спортинг” (Португалія), “Атлетик” (Іспанія).

“Несіяні”:

Другі в групах – “Вільярреал”, “Севілья” (обидва – Іспанія), “Торіно” (Італія), “Тоттенхем” (Англія), “Селтік” (Шотландія), ПСВ (Голландія), “Дніпро” (Україна), “Вольфсбург” (Німеччина), “Янг Бойз” (Швейцарія), “Ольборг” (Данія), “Генгам” (Франція), “Трабзонспор” (Туреччина); з Ліги чемпіонів – “Ліверпуль” (Англія), “Рома” (Італія), “Аякс” (Голландія), “Андерлехт” (Бельгія).

Жеребкування 1/16 фіналу Ліги Європи пройде 15 грудня в 14.00. Команди, які зустрічалися на груповому турнірі, і представники однієї національної асоціації будуть розведені по різних парах. Матчі цієї стадії відбудуться 19 і 26 лютого.

Напередодні стало відомо, що у плей-офф Ліги Чемпіонів не буде жодного клубу з Росії – “Зеніт” відправився до Ліги Європи, а московський ЦСКА – зайняв четверте місце.