in

9 найкращих книг з саморозвитку і особистісного зростання

Радимо прочитати.

 

1. Грег МакКеон “Есенціалізм”

Ця книга про новий підхід до справ і обов’язків, який зробить ваше життя простішим, а вас – щасливішими. У сучасному світі крім віртуальних атак, безперервного потоку робіт і особистих прохань, ми щодня стикаємося з вибором: на які з наших захоплень витратити час, якими проектами зайнятися, куди піти вчитися.

Як змінити ритм життя, звільнитися від усього зайвого і знайти свій шлях, розповідає письменник і бізнес-тренер Грег МакКеон. Його поради стануть в нагоді всім, кому не вистачає часу на найважливіше.

2. Ден Вальдшмідт “Будь кращою версією себе”

Будь-яка людина може стати видатною чим би вона не займалась. Адже важливо не те, що ви робите, а те, ким ви є.

Такий висновок зробив Ден Уолдсміт, який досліджував більше 1000 історій звичайних людей, що досягли успіху в бізнесі, науці, політиці та спорті. З’ясувалося, що всі вони мали кілька спільних рис, про які й розповідає автор.

Ця книга надихне вас на нові досягнення в роботі і будь-яких інших сферах життя. Ви дізнаєтеся, чому ви ще не там, де хочете бути, і як наповнити життя неймовірними можливостями.

3. Мег Джей “Важливі роки”

Хтось називає роки з двадцятого по тридцятий другою молодістю, хтось – початком дорослого життя. Доктор Мег Джей, клінічний психолог, стверджує, що це найважливіше десятиліття в житті людини.

На її думку, в цей період варто всерйоз задуматися про роботу, любов, фізичний та інтелектуальний розвиток. Розумна і конструктивна книга про роки, які не можна витрачати даремно.

Вас чекають реальні історії з життя і свіжі наукові дослідження. А також спостереження психологів, соціологів, неврологів, економістів і топ-менеджерів, які займаються кадровою політикою.

4. Барбара Шер, Енні Готтліб “Мріяти не шкідливо”

Бестселер з 35-річним стажем про те, як втілювати мрії в життя. Ця легендарна книга допоможе виявити свої сильні сторони і приховані таланти, а потім намітити шлях до мети і здійснити задумане.

Барбара Шер впевнена: стати творцем власного життя легше, ніж здається. Просто треба бути сміливішими: мріяти, читати, робити.

Книга дійсно гідна захоплення (не дарма вона вийшла в 1979 році і досі популярна). Вона написана, щоб зробити вас переможцем. Людиною, яка отримує те, що хоче.

5. Уолтер Мішел “Розвиток сили волі”

Книга для тих, хто хоче навчитися самоконтролю і стати господарем своєї долі.

Відомий американський психолог Уолтер Мішел розповідає, як розвинути силу волі і застосовувати її, стикаючись з повсякденними викликами: необхідністю скинути зайву вагу, відмовитися від куріння, підготуватися до звільнення й іншими важливими проблемами.

6. Деніел Сігел “Майндсайт”

Велика кількість людей страждає від «ментальних пасток»: нав’язливих станів, коливань настрою, тривожності, неприємних спогадів. Як позбутися від цих проблем і стати щасливою людиною?

Психіатр Деніел Сігел розповідає про важливі навички, здатність змінити на краще ваше життя. Цей навик – здатність фокусуватися на своєму внутрішньому світі і абстрагуватися від «автопілота» – укорінених ірраціональних звичок.

Реальні історії з книги доводять: ми в силах змінювати себе, свій мозок і своє життя.

7. Анхельс Наварро “Пам’ять не зраджує”

Нейробіологи стверджують, що не буває доброї чи поганої, короткої або довгої пам’яті. Є пам’ять добре чи погано тренована.

«Поліпшити пам’ять не тільки можливо, це ще й цікаво», – говорить психолог Анхельс Наварро. Ви погодитеся з цим твердженням, коли побачите захоплюючі вправи для тренування мозку з цієї книги.

Виконуючи їх, ви будете не тільки тренувати пам’ять, але і розвивати інші когнітивні здібності, до числа яких входять увага і мислення.

8. Даніель Брауні “Джерело енергії”

Ця книга допоможе позбутися від перевтоми і стресу. Автор, експерт з продуктивності, розповідає, як залишатися енергійним протягом 15-19 годин неспання і не відчувати почуття втоми.

Робочі дні більше не здадуться вам занадто важкими і завантаженими, а вечорами ви будете досить активними, щоб зайнятися особистими цілями.

Книга для всіх, хто хоче встигати більше на роботі і знаходити час на сім’ю, відпочинок і захоплення.

9. Нейл Фьорк “Легкий спосіб перестати відкладати справи на потім”

Ця книга буде корисна всім, хто постійно відкладає складні і неприємні заняття, а потім намагається зробити неможливе за один день.

Відомий психолог Нейл Фьорк позбавляє своїх клієнтів від прокрастинації ось вже 30 років; і він вважає, що схильність відкладати справи на потім – симптом більш глибинних явищ, а саме: втрати мотивації і перфекціонізм.

Рекомендації з книги навчать продуктивності людей, яких лякає одна лише думка про те, щоб почати вдома ремонт або завершити робочий проект.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Групи українців в Італії у соціальних мережах. Як вони впливають на життя іммігранта

Неаполь – українська столиця Італії, що розлучає сім’ї