in

“Дніпро” поступився “Лаціо” і попрощався з Лігою Європи

Дніпропетровський “Дніпро” програв у гостях італійському “Лаціо” з рахунком 1:3 і втратив навіть теоретичні шанси на вихід в 1/16 фіналу Ліги Європи, фіналістом якої був у минулому сезоні.

Вже на четвертій хвилині рахунок у матчі на римському “Стадіо Олімпіко” відкрив півзахисник господарів Антоніо Кандрева.

На 65-й хвилині португальський легіонер “Дніпра” Бруну Гама зрівняв результат, але вже через три хвилини Марко Пароло знову вивів “Лаціо” вперед. Крапку в матчі на останніх хвилинах поставив Філіп Джорджевич.

У ще одному матчі групи G норвезький “Русенборг” зіграв на своєму полі внічию 1:1 з французьким “Сент-Етьєном”.

Після п’яти турів “Лаціо” лідирує в групі з 13 очками, в активі “Сент-Етьєна” – 8, “Дніпро” набрав 4 очки і “Русенборг” – 2.

Таким чином, українська команда вже ніяк не зможе поборотися в останньому турі за друге місце.

________________________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українці Флоренції вшанують жертви Великого Голоду. Приєднуйся!

Купівля-продаж авто в Україні здійснюватимуться без довідок-рахунків на реєстрацію